Autor Zpráva
Ing. Vít Hofman
BezpecnostPraceUh

Prosím o jakoukoli konstruktivní radu. Prosím, mějte na paměti, že nejsem "programátor", web je vytvořen přes službu webnode, zdarma. Ze šablony jsem se snažil vyždímat, co to šlo.
Pokud by Vás napadlo něco, co by v rámci možností šlo zlepšit, budu rád za každou radu.

Myslíte si, že má takový web smysl? Nebo si raději nechat vytvořit web "profi"?

Děkuji, s pozdravem VH.
Marschmallow
Ing. Vít Hofman:
1. Určitě bych změnil font (typ písma) a všude (v obrázcích...) nechat pořád stejný
2. Nikde (snad) jsem se nedozvěděl, co znamená "uh" v doméně
3. Menu vlevo by chtělo vylepšit, tzn. po překliknutí z "Úvod" do "O nás" není vidět, že to k sobě patří
4. Ten řádek vpravo nahoře tam být nemusí, ale pokud vím, tak ho tam Webnode dává
5. Vyhledávání by mohlo být nad sloupcem vpravo
6. Web mi přijde přeplácaný. Míchání obrazků, textu, videí a různých fontů
7. Ten velký obrázek doprostřed se tam nehodí, navíc z něj skoro nic nepřečtu

To je asi vše, ale určitě by bylo nejlepší, kdyby jsi měl web bez omezení, vlastní :)
Ing. Vít Hofman
Marschmallow:
Děkuji za podněty.
Ad. 1) Jaký font by jsi doporučil? A mohl by jsi ještě malinko rozvést: "a všude (v obrázcích...)"? Myslíš tím stejný i co do velikosti písma?
Ad. 2) uh je zkratka Uherské Hradiště. Hradišťáci rozumí. V doméně je to proto, že ostatní se spojením bezpecnostprace byly dost obsazené. Původně také byly služby určeny pro UH, nyní již pro celou ČR. Tak proto to tam moc nerozvádím, ale trochu se nad tím zamyslím.
Ad. 3) Menu jsou na webnode hrozná, zkusím to ještě nějak upravit;
Ad. 4) Ten řádek tam být musí;
Ad. 5) Vyhledávání tam být musí;
Ad. 6) :-(
Ad. 7) vyřešen :-)

Vlastní web by byl lepší, to já vím. Každopádně díky za typy ;)
Marschmallow
Ing. Vít Hofman:
A mohl by jsi ještě malinko rozvést: "a všude (v obrázcích...)"?

Měl jsem namysli stejný typ (název) písma použitý v textu a obrázcích. Velikost jsem tím nemyslel.
Tak jak je to aktuálně se mi to líbí :) Ještě mě napadlo: Ty ikonky v pravém sloupci dole by mohly mít popisek třeba "Partneři", nebo "Odkazy".
Ing. Vít Hofman
Marschmallow:
Začal jsem nad tím víc dumat a možná pudu touto cestou: http://bezpecnostprace0.webnode.cz/ (téměř čistá šablona).
Ono defakto to, co jsem poslal na kritiku, byl tak nějak "můj" první web (sice jen přes webnode), ale i tak jsem se při jeho tvorbě a úpravách hodně naučil. A některé chyby, které člověk udělá v začátcích, se pak těžko opravují.
Do profi se ještě pouštět nechci. Myslím, že bych byl moc náročný a nezaplatil bych se :-)
Každopádně ještě jednou děkuji.
Marschmallow
Ing. Vít Hofman:
Začal jsem nad tím víc dumat a možná pudu touto cestou: http://bezpecnostprace0.webnode.cz/ (téměř čistá šablona).

Je to hezké, čisté a přehledné ;) Nic bych neopravoval, snad jen u patičky dát do dvou (tří) sloupečků ten "Kontakt" a "Novinky"
jenikkozak
- Tvary „by jsi“, „by jste“ či „kdyby jsi“ jsou špatně. Pouze „bys“, „byste“, „kdybys“. To platí i pro Marschmallowa.
- Nerozumím tomu, proč je fotogalerie na jiné doméně. Ta ironie v popiscích snímků asi není na škodu, ale chtělo by to rovnou napsat, co je špatně. Aby to došlo i nepoučenému. Například v „Ukázce lidské hlouposti“ vidím hloupostí hned několik.
- Web, na který jste odkázal v prvním příspěvku, je nepřehledný. Pokud se ale budete snažit obsah „napěchovat“ do té druhé šablony, budou jednotlivé stránky sice volnější a přehlednější, ale bude jich milion a návštěvník se nezorientuje ve struktuře webu. Já bych touto cestou určitě nešel.

Marschmallow:
Ty ikonky v pravém sloupci dole by mohly mít popisek třeba "Partneři", nebo "Odkazy".
Psát k odkazům, že jde o odkazy je stejná blbost jako psát k logu, že se jedná o logo.
Ing. Vít Hofman
jenikkozak:
galerie je na jiném webu proto, jelikož webnode zdarma nabízí pro firemní prezentace pouze 10 MB prostoru.
Naopak si myslím, že do nové šablony, po mých předchozích zkušenostech a chybách (pokud se poučím), to půjde poskládat mnohem přehledněji a "logičtěji". Ale hádat se nechci, trochu to zkusím, lámat přes koleno to však nehodlám.

byste kdybyste - nejde o to, že bych to nevěděl, jen to je hrozný zlozvyk.

Také děkuji kritiku.
lionel messi
1. Z odkazu v menu na úvodnú stránku by som vyhodil časť bezpecnostpraceuh a nechal len Úvodní strana.
2. Tiež by som názov domény vyhodil z nadpisu Aktuálně, nemyslím si, že ho treba mať „všade“, navyše takáto „trikolóra“ mi príde až príliš pútavá.
3. Texty článkov mi prídu v porovnaní s textami niektorých boxov (napr. Dodavatelsky poskytujeme služby v oblastech BEZPEČNOSTI A OCHRANY ZDRAVÍ PŘI PRÁCI a POŽÁRNÍ OCHRANY (BOZP, PO) príliš malé. Chápem, že veľkosť písma je v tomto prípade volená zámerne, ale asi by som trochu zväčšil písmo článkov.
4. Web je takpovediac celý ladený do modrej farby, len odkaz na Registr právných předipisů je zelený a veľmi mi do dizajnu stránky nepasuje, zamýšľal by som sa nad modrou ako u Fotogalérie.
5. Šedivá farba textu vo fotogalérii mi príde zle čitateľná, spravil by som ju tmavšiu, ideálne čiernu.
6. Vo fotogalérii sa mi nepáči použitie proporcionálneho písma Lucida Console, zvážil by som niečo neproporcionálne (nie je to predsa výpis programového kódu). To isté platí aj pre menu na danej doméne http://saw-gallery.webnode.cz/ Viem, že nie je prioritným predmetom hodnotenia, ale toto by som na tejto doméne určite zmenil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: