Autor Zpráva
joe
Profil
Ahoj,

protože jsem minimálně na design hodně vybíravý a nelíbil se mi ani jeden vzhled pro Adminer, udělal jsem si svůj. Bohužel z bezpečnostních důvodů není žádná ukázka, takže obrázek posílám jen jako náhled, stáhnout a vyzkoušet "naživo" je možné z mého GitHubu. Co si o tom myslíte? :-)
Fisir
Profil
Reaguji na joe:
Boží! Nešla by omezit šířka tabulky s výpisem tabulky?
majja01
Profil
joe:
chtělo by to návod...
jak to mám přidat?
Fisir
Profil
Reaguji na majju01:
Stačí jenom soubor adminer.css nakopírovat do stejného adresáře jako adminer.php.
joe
Profil
Fisir:
Nešla by omezit šířka tabulky s výpisem tabulky?

Myslíš tak, abys mohl scrollovat jen v tabulce? Nebo jakou tabulku myslíš? Přijde mi dost divoký HTML a těžko se tam zaměřují určité elementy...


Nebo je nějaký skin, který to má? Ještě jsem to nezkoumal, ale je možné že Adminer načítá i JS soubor adminer.js, pokud existuje, pak by to šlo. Měl jsem vymyšleno ještě pár věcí, co by mi práci s Adminerem zpříjemnily.
Fisir
Profil
Reaguji na joe:
Jo, přesně tak. Myslím, že jde zaměřit pomocí #table. Bohužel se mi nepodařilo přijít na to, jak její šířku omezit.
joe
Profil
Fisir:
To by musela být obalena nějakým dalším zaměřitelným elementem a to bohužel není, to HTML, které z toho padá je docela žalostné na jakoukoli jednoduchou úpravu :-(
joe
Profil
Provedeno pár úprav...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0