Autor Zpráva
divady
Profil
Dobrý den, koukli by jste se na moji stránku a řekli by jste mi jak na vás působí?
předem děkuji za váš čas
www.srovnat-ceny.cz
Richard Závodný
Profil
Divné je že když kliknu na www.srovnat-ceny.cz tak mě to přesměruje na www.srovnejokna.cz ale logo je www.srovnat-ceny.cz. Chce to opravit jinak je to celkem v pohodě :-)
divady
Profil
puvodní jeho adresa byla srovnejokna.cz . ale pak se majitel rozhodli ho přejmenovat na www.srovnat-ceny.cz nevim jak to udělali to jsem pro ně ještě nepracoval, ale vznikla duplicita stránky, pokoušel jsem se to udělat tak že to přesměruju na nově www-srovnat-ceny.cz, ale to už nefungoval admin, atd databáze nic.
Richard Závodný
Profil
Aha tak a když tu doménu nasměruješ tak by to mělo jít.


jenom změnit DNS
janbarasek
Profil
divady:
To nejdůležitější:

Slovo "vyhledávání:" bych úplně vyhodil, nebo odstranil to zalomení, vypadá to vysloveně blbě. Stejně každý hned pochopí, k čemu to políčko slouží, když je vedle tlačítko "Hledej".

"TEL:+420...", za dvojtečkou se píše mezera, navíc v patičce jí máš (trochu nechápu).

Napravo od tlačítka "vyzkoušejte zdarma" jsou nějaké klikací šoupátka, první z nich je mimo skupinku ostatních (má větší vzdálenost), takže není vidět celý a nejde na něj kliknout (v Opeře).

Pod těmi boxy bych vyhodil tu flashovou animaci, akorát to zbytečně žere výkon grafiky a ten obrázek pod tím bych dal vedle animace, ušetříš hromadu vertikálních pixelů, kterých je vždycky málo.

"Je jediná o-line aplikace, která Srovná dodavatele ...", nemělo by to být spíše "Je jediná online aplikace, která Srovná dodavatele ..."?

Na stránce "srovnat" vyčuhuje dolní text mimo rámeček, myslím tento: "Zadáte-li do Srovnávače cenu a požadavek ..."

Na registraci jsou spodní políčka různých velikostí, co je udělat všechny stejně široké?

Je toho asi víc, zbytek napíší jistě ostatní.
Richard Závodný
Profil
No a zkus ten pravopis opravit :-) Dobrá rada pro tebe.
divady
Profil
janbarasek:
děkuji za nalezení chyb.
jen se chci zeptat co použiváte za prohlížeč. jinak hned pod hlavičkou je slide. a ten by se měl měnit.
ta flashová animace tam musí být. já sám bych jí tam nedával, aby to nebylo přeplácané, ale bohužel.
na stránce srovnat to je text paty stránky, ona pravá strana není ještě dodělaná.
ale děkuji kazdého názoru si cením, jen něco nemužu odstranit protože to tam tach chtěji.


Richard Závodný:
změnit DSN?
janbarasek
Profil
divady:
jen něco nemužu odstranit protože to tam tach chtěji
V tom případě nežádej o nalezení chyb, ale vypiš je sem rovnou. Nehodlám hledat chyby v něčem, když to pak stejně nebude opraveno.

na stránce srovnat to je text paty stránky, ona pravá strana není ještě dodělaná
Hm... dávat hodnotit rozdělanou práci. Nebo to jen svádíš na to, že je rozdělaná?

změnit DSN?
DNS. Jestli nevíš co to je, kontaktuj správce domény.
divady
Profil
janbarasek:
to ne, tak jsem to nemyslel.
chtěl jsem vědět jak to na vás pusobí, co by jste změnili, jestli se naše názory schodují, abych pak mohl kdyžtak navrhnout změny.
nebo vymyslet jiné řešení.
chtěl jsem vědět jestli se vám líbí takový koncept, jáký máte z té stránky pocit, jak na vás pusobý. jestli když by jste na ni zašli jestli vás tam něco zaujme nebo ne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0