Autor Zpráva
tomwaw
Profil *
Zdravím všechny,

rád bych věděl váš názor na stránky http://hlidejtitulky.cz. Názor na vzhled, funkčnost, cokoliv...

Jedná se o přehled vysílání aktuálních epizod seriálů. Oproti ostatním podobným webům má hlidejtitulky.cz výhodu v tom, že automaticky kontroluje, zda se neobjevily nové titulky(zatím české, brzy i anglické) k aktuálním epizodám. Momentálně tam je jen několik seriálů. Postupně přidávám další.

Napište mi, prosím, co si o tom myslíte.

Díky
janbarasek
Profil
tomwaw:

Všeobecně

Stránka je příšerně hubená, na mém velkém monitoru to je jen vycentrovaná "nudle". Šířku nastav klidně na 1000px, nebo nech web gumový, aby se přizpůsobil rozlišení monitoru.

Podrobnější názor

Otevřel jsem asi 20 podstránek a na některých z nich chybí odkaz na stažení titulků, takže to na mě působí mírně zmateně a jako návštěvník nevím, co mám dělat, chápu to tak, že se snažíš buď o:
- zabrání mnoha klíčových slov ve vyhledávačích
- znepříjemnit uživateli procházení webu
- plánuješ to tam doplnit, ale ještě to tam není.

Když si z úvodní stránky otevřu detail hned první položky, tak vůbec nevím, kde seženu jakýkoli další obsah, co hledám. Tedy titulky. Chybí jakýkoli odkaz na stažení. Připadá mi nesmyslné vést v katalogu záznamy o seriálech, ke kterým nic nemáš (a už vůbec ty seznamy nevést na hlavní stránce jako první odkaz).

Závěr

Celkově bych od tvého webu čekal vlastní zdroj titulků, ne jen nějaký agregát již hotových řešení. Když budu chtít jít na externí web, tak tam můžu jít přímo přes Google a nemusím jít k tobě, chce to trochu vymakat marketing.
Fisir
Profil
Reaguji na janbaraska:
bych od tvého webu čekal vlastní zdroj titulků
A viděl jsi někde napsáno, že se o to web snaží? I doména jasně hlásá, že jen „hlídá“ titulky.

Reaguji na tomwawa:
Možná by se stránka opravdu mohla trochu roztáhnout do šířky. Pokud titulky zrovna nejsou k dispozici, mohl bys o tom informovat, nejlépe epizody bez titulků vůbec neukazovat, je to matoucí. U registrace bych možná dopsal, co tím získám.
lionel messi
Profil
1. Vyhľadávanie by som šupol asi nižšie pod položku kontakt, takto na mňa menu pôsobí trochu neucelene.
2. Pri zadaní neplatného formátu e-mailu v kont. formulári mi vypíše hlášku: Email address seems invalid. — chcelo by to preložiť (ja viem, asi je to len moja úchylka píšem to tu skoro všade :-)).
3. Maličký nepodstatný detail v rámci titulkov stránky: pred dvojbodkou sa nerobí medzera. :-)
4. ušetři si čas při sledování seriálů! — tento nadpis by som dal čiernou farbou, nie takouto „šedivou“ (alebo tú nevýraznosť spôsobuje typ písma?), hl. nadpis by ma mal upútať.
5. Na grafiku rozhodne nie som odborník, ale písmená v logu mi prídu akési nevýrazne, neviem, či to spôsobuje použitý font alebo jeho farba.
6. Za úvahu by stálo pohrať sa s rozmermi stránky, ako už uviedli kolegovia.
7. Možno by som stránku trochu oživil, pridal nejaké farby, ale radšej neporadím nič konkrétnejšie, moje grafické cítenie je naozaj biedne. Je tiež pravda, že radšej mať web v pár farbách a použiteľný než niečo „preplácané“.
jenikkozak
Profil
tomwaw:
- Zhlédnutí se v souvislosti se sledováním videa nikdy nepíše se „s“ na začátku. I kdybys byl na nejvyšším mrakodrapu a dole na chodníku se promítal film, sice bys shlédnul dolů, ale ten film bys zhlédnul.
- V IE obsah částečně překrývá menu.
- Ve Firefoxu se první položka obsahu zobrazuje mimo sloupeček, ve kterém jsou uvedeny další seriály.
- Atribut placeholder neslouží jako popis formulářového políčka.
- Ve Firefoxu na rozdíl od IE nemám klikací náhledové obrázky.
- Zobrazování vlastních jmen s malým počátečním písmenem nepovažuji v takovémto rozsahu za originální designérský prvek, ale za chybu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0