Autor Zpráva
Haron
Profil
Dobrý den, představuji vám zcela nový projekt pro tvrobu šablon zdarma. Najdete jej na adrese www.linelabox.com Součástí webových stránek je mimo jiné především Linelabox editor, který uživateli umožní "vytvořit (obarvit, přeskládat)" si vlastní Joomla šablonu bez znalosti html / css / php / js. Jedním kliknutím lze také přidat různé prvky, moduly, efekty atd... (některé placené). Následně uživatel template uloží a stáhne. Nakonec celý balíček jednoduše nainstaluje na redakční systém Joomla 2.5 a vyšší. Počet uživatelem vytvořených šablon není omezen a jsou ke stažení zdarma. Šablony jsou připraveny také pro VirtueMart (rozšíření pro internetový obchod), podpora pro další Joomla komponenty bude následovat.

Momentálně je projekt v beta verzi, k dispozici je zatím jedna startovací šablona :)

Díky moc za vaše názory k projektu.
Marschmallow
Profil
Haron:
Super nápad, nemám co dodat. A navíc zdarma!
1.) U přihlášení mne trochu mate dvakrát username a dvakrát password
2.) Při scrollování stránky se mi část menu odsune nahoru (na iPadu)
3.) Chápu, že to je projekt pro celý svět, ale bylo dobré vytvořit českou verzi
4.) V kontaktech by se mohla doplnit i e-mailová adresa
Haron
Profil
Díky za připomínky, česká verze bude určitě také (česká podpora ve fóru už běží), je potřeba Joomla v ČR podpořit. Wordpress tady jasně vede.
Marschmallow
Profil
Haron:
Ještě by chtěl doplnit, že na mobilu mi zabírá čtvrtinu obrazovky ten text, začínající: "According to European Union..."
Haron
Profil
marschmallow:
Ještě by chtěl doplnit, že na mobilu mi zabírá čtvrtinu obrazovky ten text, začínající: "According to European Union..."


Opraveno, díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0