Autor Zpráva
Peta8
Profil
Dobrý večer,

prosím, napište mi něco k titulní stránce. Děkuji.

http://www.nabla.cz/
Fisir
Profil
Reaguji na Petu8:
Klikám na „Novodobé dějiny“, „Geografie“, „Osobnosti vědy“ a „Mytologie“ a pořád mě to hází na úvodní stránku. Asi je to rozbitý.
Peta8
Profil
Děkuji za podnětnou reakci.
Micruss
Profil
Ta stránka se mi líbí ohledně maturity z mat... jelikož mě letos čeká, tak by se nějaký testy/příklady hodily, ale vadí mi, že mi to ukazuje výsledky...i když bych chtěl nejdříve si to spočítat a potom zobrazit výsledek no :/
Peta8
Profil
Micruss:
Máš zapnutý Javascript, prosím?
nemeja
Profil
Peta8:
Mně se také zobrazují výsledky. Používám FF30.0a1 a JS mám zapnutý.
Peta8
Profil
nemeja:
A co máte přesně na mysli? Jakou stránku, prosím?
nemeja
Profil
Peta8:
Předtím jsem koukal na poslední verzi maturit. Teď jsem se koukal i na ostatní řešené příklady a tam to funguje zcela korektně.
janbarasek
Profil
Peta8:
Ahoj, tvůj web si pamatuji už z minulosti a od té doby jsi ho rapidně zlepšil, za to tě chválím.

Mohl bys ale sjednotit styl, třeba na stránce příkladů máš část příkladů psané textem a část pomocí obrázků. Co se takhle rozhodnout, který styl preferovat a vypisovat to nějak jednotně? Na toto bych ti doporučil třeba Googlí API pro LaTeX a vypadá to nějak takto:

Peta8
Profil
janbarasek:
Já to "psal" dřív podle obrázků, protože jsem LaTeX neuměl. Teď jsem přešel na LaTeX a předělávat tamto není pro mě zatím prioritou, protože web chci nejprve hlavně hodně naplnit obsahem a až pak se starat o formu. Snad to během tohoto roku posunu o level výš.
Chci se především zaměřit na biologii a fyziku, k nim mám i hezké domény.

Každopádně děkuji za pochvalu.

Třeba tato stránka http://www.nabla.cz/obsah/matematika/mocniny.php je z pohledu webdesignera prasečina, ale lide si ji chválí a je to jedna z nejnavštěvovanějších stránek :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0