Autor Zpráva
Andropol
Profil
Poprosil bych vás moc, aby jste vyjádřily názor na můj web. Je to asi můj druhý web takže bych potřeboval nějaké rady co a jak vylepšit. Děkuji za vaše názory. http://cheatuj.4fan.cz/
majja01
Profil
Andropol:
vždyť je to šablona...

-je tam pár vlastních textů
-a nějaké vtipy, a chat
Fisir
Profil
Reaguji na Andropola:
Změnil bych písmo na jiné a nastavil maximální šířku stránky. Taky bych tu chybovou hlášku „Internal Server Error“ přeložil do češtiny. Výborně, už něco vidím. Ale nezobrazuje se mi obrázek v hlavičce a další.
Ondra Sojka
Profil
Katastrofálně dlouhé načítání. Normální člověk takovou stránku hned opustí....
Franta1234
Profil
Souhlasím s Ondrou Sojkou.
Mě se web napoprvé načítal 33 vteřin... (84 požadavků, 5,03 MB)

Písmo Oswald pravděpodobně neumí některé české znaky. (vyzkoušeno ve více prohlížečích)
Stránka obsahuje 22 (pokud jsem se u takového počtu nepřepočítal) externích skriptů. Asi by neuškodilo je aspoň sjednotit.
Horní panel s přihlašování překrývá menu, takže na něj není možné klikat.
V Opeře 12.16 obrázek na pozadí jen problikne a dále se již nezobrazuje . Když má 2,69 MB tak je to vyloženě škoda. Navíc by to chtělo ho nějak komprimovat, chudáci lidé s limitem na přenesená data. (pokud vypnu JavaScript, tak už obrázek zobrazí - ten web mi vůbec přijde s vypnutým js mnohem přívětivější a o hodně svižnější)
Bubák
Profil
Franta1234:
Písmo Oswald pravděpodobně neumí některé české znaky.
Umí, ale chyba je na straně autora webu, nezprovoznil jejich podporu.
TomasJ
Profil
Bubák:
Mohu se zeptat, jak takové zprovozňování podpory českých znaků funguje?
Náročný uživatel
Profil *
TomasJ:
když už du kolem a mám spamovací náladu :D na stránce google fontů stačí z menu script vybrat možnost latin extended...
TomasJ
Profil
Aha... A v případě že mám font vlastní, přidaný přes můj @font-face?
Náročný uživatel
Profil *
ono to neni úplně správně napsaný - je třeba zaškrtnout stejnojmennej checkbox ještě přímo v náhledu písma před kopírováním kódu, jak už sem tu jednou psal, jenomže nějakej hyperaktivní jeník mi to smáznul místo aby to sloučil :D
u vlastního písma je to jednoduchý - musí český znaky obsahovat :D pokud převádíš otf/ttf do woff přes font squirrel a víš, že původní písmo český znaky obsahuje, je taky třeba taky nastavit latin extended (někde v konfiguraci to tam je), defaultně to český znaky vypouští...
Bubák
Profil
Náročný uživatel:
pokud převádíš otf/ttf do woff přes font squirrel a víš, že původní písmo český znaky obsahuje, je taky třeba taky nastavit latin extende
To není dobrý nápad, v takovém případě v konvertovaném písmu nebudou číslice a spousta dalších znaků!!!
Náročný uživatel
Profil *
koukám, jak to tam je - je tam volba Custom Subsetting a tam to chce zvolit Basic Latin a Latin Extended-A, dole to ukazuje náhled zvolenejch znaků... dlouho už sem tam písmo nepřeváděl, ale právě si pamatuju, že když sem to nechal na default, tak mi zmizely český znaky :D
TomasJ
Profil
České znaky do fontu jsem dodělával v Type Light a následně z ttf převedl do eot a woff přes nějakou online službu. Se znaky nemám problém, proto se ptám na to zprovoznění znaků, jestli se to dělá jinak, nebo to platí jen u google fonts.
janbarasek
Profil
Andropol:
aby jste vyjádřily názor na můj web
Nejsem sice žena, ale i tak si dovolím několik připomínek.

Výrok "Prosil bych všechny návštěvníky této stránky aby nekopírovali tento obsah." je stejný, jako kdybys tam napsal: "Prosil bych všechny návštěvníky této stránky aby ukradli vše, co vidí."

Chat má úplně jiný design než celá stránka, nepřipadá ti to divné? Zkus si pohrát aspoň s barvami, nebo ideálně naprogramuj vlastní řešení. Je to otázka 20 minut v editoru.

Blbne ti JavaScript v horním vybalovacím menu. V Opeře se to vůbec nechce otevřít, takže jsem si musel odkazy na stránky tahat přímo ze zdrojáku. Mysli na to, že toto průměrný návštěvník buď neumí, nebo se mu to nebude chtít dělat.

Na webu nefunguje mnoho obrázků (když je zkusím zavolat ručně, tak vrací 404).

Stránka se načítá dlouho (skoro 30 sekund), jenom zdrojový kód se vrátí za 8 sekund. Buď optimalizuj celý web, nebo přejdi na nějaký placený hosting, kde je mnohem větší výkon.
TomasJ
Profil
Andropol:
Když už jsem tu začal psát, dodám něco k webu. Špatný výběr pozadí stránky - resp. špatné umístění reklamy na pozadí a nápisu Cheatuj. Ta reklama/upoutávka na nějakou hru nebo co, za 996 kč na pozadí, je zbytečná (po oddálení jsem ji teprve viděl - 19" monitor 4:3) a není ani klikatelná.

janbarasek:
Jak již někdo psal, stahuje se 5,03 MB

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0