Autor Zpráva
clousseau
Profil
Zdravím,
jsem tady opět z další prosbou o komentáře mého nového mini eshopu www.fitpipes.com.
Je postaven na Opencart verzi 1.5.6, předělal jsem default šablonu. Je to první nástřel, takže mě vůbec nešetřete.

Všechny fotografie jsou imaginární, dočasně půjčené pouze pro účely prezentace designu k diskuzi. Budou ofc smazány.

Eshop bude sloužit výhradně pro účely prodeje mnou vyrobených elektronických dýmek (a příslušenství ofc), tedy pokuď nějaké k prodeji zbydou, a zároveň jako výkladních skříň pro moje výrobky a sem tam nějaký ten článek ohledně toho, jak dýmky vyrábím.

Cílení eshopu bude tedy na celkem malou skupinu lidí, než denní návštěvnost čekám spíš odebírání novinek a přístupy z dýmkařských a ecig fór.


www.FitPipes.com
Náročný uživatel
Profil *
jelikož to je jenom nějakym způsobem upravená šablona, tak to vemu stručně :)
1) nenadchne to, ale ani to neurazí, jako komunitní stránka by to fungovat mohlo
2) nelíběj se mi ty postranní seznamy a vyjížděcí menu
3) nelíběj se mi odkazy typu index.php?route=product/category&path=18_46
4) proč tady je každej článek jinak vysokej?
5) měl by sis zkontrolovat všechny dílčí stránky na výskyt chyb v kódu
clousseau
Profil
Náročný uživatel:
díky moc
1) nepotěší,to, ale ani nezarmoutí ;-)
2) co s tím? upravit a nevyjíždět?
3) nemohu použít SEO odkazy, free hosting to nedovoluje
4) mrknu na to, nějaká maličkost
5) díky moc, validátor už chyby nehlásí, pouze google font.
Náročný uživatel
Profil *
2) spíš ten vzhled nějak poladit, dát tam nějakej hover, třeba ty popisy vertikálně vycentrovat
3) to je takovej problém platit ročně 363 kč?
5) kecko :/ jinak google font chyby nehlásí, to neni žádnej validátor :D naopak validátor hlásí, že bys měl v odkazu na google font nahradit znak & entitou & (sice nechápu, proč s tim vopruzuje, ale holt je to tak)
Bubák
Profil
Náročný uživatel:
validátor hlásí, že bys měl v odkazu na google font nahradit znak & entitou & (sice nechápu, proč s tim vopruzuje, ale holt je to tak)
Z moci úřední, http://www.webylon.info/K.20#S
clousseau
Profil
2) menu jsem upravil, díky za nakopnutí
3) není, ale taky není zatím důvod, možná ani nebude, páč nepotřebuju být nějak extra k nalezení a řešit SEO
5) jj, já vím, co to dělá, ale to mě netrápí, font si stáhnu k sobě, nemůjdu přes G,
Náročný uživatel
Profil *
clousseau:
2) už je to lepší :) ale když cvaknu někam mimo textovou část, avšak pořád do oranžový plochy, tak mě to nikam nehodí, tzn. celá ta hoverovaná část nefunguje jako odkaz a to je dost blbý, přitom stačí elementu a nastavit display: block; (+ ten obrázek vedle vložit do odkazu)... a pak můžeš stejně poladit všechny odkazy tady vlevo (včetně těch pod článkem) a navíc nechat zvýrazněnou aktivní položku

Bubák:
dík za odkaz :)
clousseau
Profil
tak jsem se ráno probudil a v hlavě už hotový nápad na překopání designu, hned jsem se do toho pustil a výsledek předkládám k posouzení, děkuji za jakékoliv připomínky
clousseau
Profil
K tomu jsem ještě narychlo zbastlil fórum pro milovníky elektronických dýmek, také prosím o komentáře, díky moc

http://forum.fitpipes.com
Náročný uživatel
Profil *
přidal bych těm položkám vpravo při hoveru nějakou (decentní) barvu na pozadí, takhle to neni úplně to pravý vořechový...
clousseau
Profil
Díky moc, ale v tom fóru nikde nic podobného nepoužívám, pro žádné odkazy, tak ať to má nějakou štábní kulturu, nechám to zatím tak, jak to je
clousseau
Profil
Poladil jsem a zafixoval web www.fitpipes.com, je to jiz definitivni, pokud ovsem neobdrzim zavaznejsi pripominku ci komentar, dekuji vsem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0