Autor Zpráva
Jimmy Hayek
Profil
Zdravím, je to už pár let co jsem tu dával naposledy hodnotit svůj web :-) Zajímal by mě tentokrát názor na web Nerozdělení.cz.
Jde mi hlavně o to, jak na vás web působí, zda se vám zdá přehledný a vysvětlení problematiky srozumitelné. Případně jestli vám něco nefunguje, nesprávně se zobrazuje atp.
Kritiku týkající se HTML/CSS formalit beru, ale není pro mě důležitá, ostatně používám framework Bootstrap a jde mi o výsledek. Díky za pochopení.
Náročný uživatel
Profil *
napsals to výstižně - nezáleží ti na kódu, ale de ti jenom o výsledek, takže jenom stručně:
1) tohle si nemůžu odpustit nikdy, ale tebe to netíží, takže tu neni moc co řešit
2) horní polovina webu je dost pěkná a nic mi tam nechybí, ovšem ta druhá polovina, to je nuda a bída... to už ti snad nezbyly žádný ikonky? takový kvanta textu a nikde ani panďulák...
3) to obrovský bílý místo úplně dole kolem facebooku je tu na co?
4) když se z webu nedá email odeslat, defaultní znění bych nevypisoval do textarea, ale do nějakýho dostatečně vysokýho divu...
5) web se nevejde do okna s šířkou 320px, ta tabulka by taky mohla bejt víc mobile-friendly, co se šířky sloupečků týče
takže tak :)
Moderátor jenikkozak: Prosím, vždy uváděj, kam vede použitý odkaz.
TomasJ
Profil
Jimmy Hayek:
Mně ta oranžovo-červená nahoře tak vlítla do očí, že mě až zaboleli. Určitě bych tam dal méně křiklavou.
Web není udělán do sekcí, je pod sebou. Návštěvník podle scrollování zjistí, že stránka není zrovna malá a může ztratit zájem o pokračování. Určitě bych udělal alespoň nějakou navigaci, která by na sekci odscrollovala a menu bych dal buď fixně na pozici a nebo pomocí JS ji scrolloval tak, aby ji návštěvník vždy viděl. Je to otravné, scrollovat tak dlouho až dolů.

Další věcí je ta mapa obvodů. Když jsem scrolloval stránku dolů, jakmile jsem přejel na mapu, začla se hned zoomovat mapa a stránka se zastavila. Bylo by lepší, aby byl nějaký časový limit na zoom - uživatel najede na mapu a jak je na ní déle než dejme tomu 1,5 sekundy, začne se zoomovat, jinak se nic nestane. Nebo jiná událost, například onmousemove, jako má spousta stránek.
Bubák
Profil
TomasJ:
Když jsem scrolloval stránku dolů, jakmile jsem přejel na mapu, začla se hned zoomovat mapa
Přesně tohle se mi stalo taky a docela mě to nakrklo. Jiné výhrady nemám, možná by se něco našlo, kdybych se podíval do kódu, ale Bootstrap produkuje write only kód.
TomasJ
Profil
Asi myslíš read only ne?
No myslím si, že by to mohl celé obalit elementem, který bude uvnitř, absolutní pozice, 100% šířka a výška a jak na něj najede, po nějaké chvilce element zmizne a tím se umožní mapě zoom... Pak by to ale chtělo nějak zajistit, že se element opět objeví... Nebo pak přímo dá do kódu podmínku na tohle. Záleží co mu bude vhodnější.
lionel messi
Profil
Jimmy Hayek:
zda se vám zdá přehledný a vysvětlení problematiky srozumitelné
Na mňa pôsobí celkom v pohode, prehľadne a ako na budúceho študenta politológie aj zrozumiteľne. :-) Možno by som však červené pozadie v časti Jedna Olomouc, jeden volební obvod spravil trošku bledšie, príde mi mierne agresívne na dlhšie pozeranie. A web by som možno oživil faviconkou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0