Autor Zpráva
Tomkinss
Profil
Zdravim,
chcel by som vás poprosiť o konštruktívnu kritiku webu Stiahni.si.

Dakujem
Bubák
Profil
Našel jsem jen hambatý obsah.
Zvolil jsem soubor je stažení, dostal jsem na výběr, zda chce stáhnout rychle nebo pomalu, zvolil jsem rychle ;-)
Namísto rychlého stahování souboru jsem uviděl nabídku pro stažení mých peněz ;-)
Zvolil jsem pomalé stahování, soubor byl stažen snad během milisekundy, ale měl nulovou velikost.
Vytušil jsem, že chyba bude ve stahovaném souboru, zkusil jsem tedy stáhnout jiný soubor.
Dostal jsem hlášku, že nelze stahovat dva soubory najednou, ale já přece mám staženo. Je to rozbité, zavírám.
Přestože jsem měl předvolenou češtinu, míchala se do ní slovenština, asi proto, že na Slovensko to mám blízko ;-)
Tomkinss
Profil
Bubák:
Dakujem za pripomienku, vies mi prosim napisat url k suboru, ktory si "stiahol" ?
Pravdepodobne viem v com je chyba :)
Bubák
Profil
Pravděpodobně je opraveno, klikl jsem (v Opeře v zabudovaném manažeru stahování) a stahování "běží" víceméně slíbenou pomalostí.
Je i za této situace potřebné dodat URL souboru?
Tomkinss
Profil
Bubák:
Problem je len pri suboroch, ktore maju 0 Kb. Pri ich stiahnuti, sa v systeme stahovanie neoznaci ako uspesne a teda pise ze nemozes stahovat viac suborov naraz.
Dnes prejdem vsetky subory cronom a tie, ktore maju 0 KB zmazem, teda problem odstranim :) Url teda nepotrebujem.

Mozes mi vsak poslat URL na stranku kde si mal pomiesane CZ/SK texty.
TomasJ
Profil
Tomkinss:
„Tvoje stahování začne o 46 sekúnd“ například
janbarasek
Profil
Tomkinss:
Podíval jsem se jen zběžně, nicméně jsem se všiml pár zásadních věcí:

- Proč je část webu česky, část anglicky a ty píšeš slovensky?
Vyskočila na mě hláška:
"It takes just 5 seconds! Sign up and download up to 2x faster, absolutely free of charge."

- Proč dotaz "minecraft" vede na pirátský soubor? Víš, že je trestné šířit kradené soubory?

- Web na mě působí, jak kdyby běžel na nějakém redakčním systému (i když tomu tak být nemusí). Jsou tam prvky, které jsou typické pro generované weby přes nějaký reakčák, které by normální programátor snad neudělal. Příkladů tam najdeš sám jistě dost.
TomasJ
Profil
Tomkinss:

Ještě jsem si tak všiml:
Špatné umístění položek v pravém postranním panelu (viz obrázek)
Proč je tam 1 soubor 2x? Proč je tam 1024 MB ale dole v poslední položce je 1 GB? Není lepší v takovém případě těch 1024 MB převést na GB?
Na co je tam ten trojúhelníček? Po kliknutí mě to přesměruje na poslání emailu... Pokud to má být nahlášení, každý se vykašle na psaní mailu ručně.
Tomkinss
Profil
janbarasek:
V prvom rade dakujem za pripomienky.
- Default jazyk je anglicky. Ak nejaka fraza z AJ nieje prelozena do Cz, zobrazi sa v zakladnom jazyku. Na prekladoch stale pracuju prekladatelia.
- Dakujem za nahlasenie suboru, uz som ho zmazal :)
- Web je nakodeny v Yii frameworku a vyuziva frontend prvky z twitter bootstrapu. Mozno preto sa ti mozu zdat niektore prvky povedome.

TomasJ:
Aj tebe sa chcem podakovat za pripomienky.
- Tuto hlasku prekladal rodeny cech (aspon to o sebe tvrdil :)) a doteraz som nevedel ze gramaticky chybne.
- Ten bocny Affix je peklo :) Dik za tip, postaram sa o opravu.
- Jeden subor moze byt na servery aj sto krat, je to podla toho kolko krat ho tam ludia nahraju. Premena velkosti by mala byt automaticka, problem bude asi v zaokruhlovani.
- Trujuholnik sluzi na nahlasovanie nelegalneho obsahu. Prerobim to do php formularu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0