Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Design a kod

Zhodnotte kod i design. Dekuji
Radek Hrabůvka
Profil
Pěkná hlavička bohužel v IE nekliká. HTML a CSS. Menu vypadá dobře při normálním, nebo zmenšeném písmu, při při zvětšení písma ve Firefoxu o jeden stupeň menu začíná zlobit. Další problém při přejíždění odkazů myší, už při normální velikosti písma "Výroční zpráva" nevejde na řádek. Obrázek školní budovy je jak přes 100 let nemyté sklo.

původní obrázek
upravený obrázek
Hudy
Profil
Romanticka

Čus bus.

Mě se líbí to menu formou jakoby záložek v zápisníku, to je fakt z mého pohledu dobrý nápad. Jinak ta výroční zpráva se pri hoveru opravdu nevejde a zmízí rok 2005 :-) A ten obrazek je fakt jak z poza zapatlanýho skla, ale koukal jsem, žes ho jen použil ze starého webu.

Celkově se mi to líbí.
Anonymní
Profil *
Paticka obsahuje jeden preklep
Dizzy
Profil
Pěkný, od staré verze výrazná změna k lepšímu.
Nevím, ale nestálo by za to napsat do hlavičky o jakou školu se jedná? Základních škol je v Pardubicích určitě víc. Nebo se tak přímo jmenuje?
Romanticka
Profil
Nabizim tento cely layout! Pokud mate nekdo zajem piste na ICQ 312008311 nebo na e-mail: romanweb@centrum.cz

Samozrejme udelam i nejake zmeny, kdyz budete chtit.

Diky.
La_ToRaNTe
Profil
Romanticka:
Jak nabízíš? Jako, že je na prodej, nebo že nám ho dáš :-) Každopádně, kde jaký jouda si ho stáhne sám, když bude chtít ;).
Romanticka
Profil
Nabizim ho za 550,-
Pokud mate nekdo zajem piste na vyse uvedeny kontakt
La_ToRaNTe
Profil
Romanticka:
Fajn, řekněme, že bych si ho chtěl koupit.

Čistě teoreticky, vedu daňovou evidenci a proto chci mít všechno v pohodě. Dáš mi na to nějáký daňový doklad? Účtenku? Někde jsem na tvých stránkách nenašel IČO nebo DIČ a přitom vidím, že na webu nabizíš své služby.
Jmenuješ se Roman Tička je to tak? Dokonce jsem Tě hledal v obchodním rejstříku - nic :/.
Zřejmě nemáš živnostenské oprávnění a přesto nabízíš své služby. Nechci být nějak výhružný, ale podle trestního zákona paragrafu 118 ( neoprávněné podnikání ) je to bráno jako trestný čin.
La_ToRaNTe
Profil
Romanticka:
Ale možná jsem na omylu a špatně hledám. V tom případě mě omluv ;).
Dero
Profil
La_ToRaNTe: Nejsem práv znalý, ale myslím si, že se mýlíš. Pro tento konkrétní případ by spíš mělo uplatňovat právo autorské na poskytnutí práv k užívání díla druhé osobě za peněžní úplatu (dle autorského zákona - 121/2000 Sb.), pro jiné případy nabízení služeb u webdesignu platí možnost tuto službu nabídnout na základě například DPP (dohody o provedení práce), což je mimochodem taky asi jediný legitimní způsob, kterak touto činností zaměstnat přímo osobu mladší 18 let.
La_ToRaNTe
Profil
Dero:
Nemluvil jsem o té stránce co nabízí Romanticka o pár postů výše. Ačkoliv jí stejně nemůže nabízet. I na dohodu o provedení práce musí existovat doklad, který mi však asi nevystaví.

V postu jsem mluvil o nabízených službách na stránkách. Podle mě je nemůže nabízet - nebo resp. může, ale nemůže za ně chtít peníze. Jak jsem již předeslal, musel by mít k provozování takové činnosti nějáké oprávnění. Ale on asi žádné nemá.

Toť můj názor.
Dero
Profil
I na dohodu o provedení práce musí existovat doklad, který mi však asi nevystaví.

Správně, protože jej vystavuje zaměstnavatel.


V postu jsem mluvil o nabízených službách na stránkách. Podle mě je nemůže nabízet - nebo resp. může, ale nemůže za ně chtít peníze.

A zase budu oponovat, podle mne může, neb jej můžeš v souladu se zákonem najmout jako brigádníka za účelem provedení určité činnosti na základě oné proklaté DPP.
Dero
Profil
Nemluvil jsem o té stránce co nabízí Romanticka o pár postů výše. Ačkoliv jí stejně nemůže nabízet.

Může, tím jsem si naprosto jist, protože na návrh webové stránky či na grafický návrh se uplatňuje právo autorské.
La_ToRaNTe
Profil
No ano. Pokud to bereš takhle - tak ano. Unznávám ;).
Může, tím jsem si naprosto jist, // Bral jsem to v souvislostí s tím, že poté nemůže vystavit ten daňový doklad.
centi
Profil
Dero
La_ToRaNTe
A čo keby ste počkali kým sa vyjadrí Romanticka? :-)
Dero
Profil
centi: Blázníš? To přeci snadno vyřešíme za něj. :o)
Romanticka
Profil
Danovy doklad ja vam nevystavim. Delam to jako po dohode. Ale pokud by jste nutne chteli ten doklad, tak by nemel byt problem. Ale radsi to delam po dohode.
Navic to takhle dela asi hodne lidi. Aspon jsem nektere poznal.
Miloš
Profil
Neznalý práv ale cosi tuším o tom, že má-li člověk příjmy z nějaké činnosti do určité výše, nepodléhají zdanění; tedy že je faktický rozdíl v jednorázovém (několikamálorázovém) prodeji a živností.
Romanticka
Profil
Design je prodan. Muzete to tady zamcit. Dik za nazory.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0