Autor Zpráva
w3bariak
Profil
Prajem pekny den,

rad by som Vas poprosil o kritiku webu vyvojari.org, co sa tyka stranky designu, kedze obsah sa tam zatial nenachadza ziadny (snazime sa dat co najviac vediet o tejto webovej stranke). Ak najdete akukolvek chybu (gramaticku, chybu v systeme, ...) prosim nevahajte ma kontaktovat do PM, posnazim sa to opravit co najskor.

Dopredu dakujem,
Martin Bariak.
Fisir
Profil
Reaguji na w3bariaka:
Tady PM nemáme.
jenikkozak
Profil
Co to bude, až to bude?
Uvědomuješ si, že hodnotit samostatně design bez obsahu je jako ochutnávat sůl a dumat, jestli je jídlo dost slané?
Nespoléhal bych na to, že to šedé písmo má na šedivém pozadí dostatečný kontrast pro všechny návštěvníky.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na w3bariaka:
„obsah sa tam zatial nenachadza ziadny (snazime sa dat co najviac vediet o tejto webovej stranke)...“
Považuji za strategickou chybu propagovat stránku bez obsahu. Kdokoli z lidí, které na takovou stránku dostaneš, se na ni vrátí jedině omylem. Kdo si při příští příležitosti vzpomene, že už ji jednou viděl a nic tam nebylo, cíleně se jí bude vyhýbat. Takového návštěvníka budeš zpět získávat mnohem hůře než někoho, kdo o té stránce dosud vůbec nevěděl.
_es
Profil
w3bariak:
To je v slovenčine? „Tagy“ sú čo? „Tága“ - biliardové palice?
Formulácie viet a slovosled by mohol byť niekde lepšie:
Otázok zodpovedal (0)“ - Nejaký „Otázok“ zodpovedal (0)? Lepšie asi: Zodpovedal 0 otázok.
Obdržal 0 súhlasím“ - ?
han5vk
Profil
Ja som hlavne nepochopil o čom a na čo tá celá stránka je. Čo sa týka dizajnu, tak layoutom to vyzerá ako Facebook, tvári sa to na flat design a hlavne vedľa nadpisu "Všechny otázky" to písmo má mizerne slabý kontrast. Lorem Ipsum mi neprišlo ako zaujímavé čítanie :) Môžem sa opýtať, o čom to má vlastne byť?
lorin
Profil
han5vk:
Viděl bych to na klon stackoverflow pro ČR?
w3bariak
Profil
Petr ZZZ:
Bohuzial, na webe by mal byt obsah tvoreny hlavne uzivatelmi, ktorych zatial nemame, kazdopadne tam zajtra zacneme nahadzovat zopar otazok, nech je tam aspon nejaky obsah.

_es:
Myslim ze vyraz "Tag" sa normalne pouziva, v preklade z EN znamena "štítok". Chyby v slovoslede opravim, dakujem.

han5vk:
Heh, na layout podobny Facebooku nas upozornilo viacej ludi, aj ked to nasim cielom vobec nebolo. Malo by sa jednat prave o komunitu zameranu na q/a (question/answer) v oblasti informacnych technologii vseobecne.

lorin:
Nasim cielom v ziadnom pripade nie je prevadzkovat "klon" stackoverflowu pre lokalny trh, ale poskytnut knowledge-base v jazyku, ktoremu rozumie kazdy (a povedzme si pravdu, v dnesnej dobe nehovori kazdy tak dobre anglicky).

Vsetkym dakujeme za reakcie, velmi si toho vazime.
Davex
Profil
Vypadá to stejně jako výchozí šablona TanyaCMS. Horní lišta jen není černá, ale modrá.
TomasJ
Profil
w3bariak:
Co se dá vlastně hodnotit krom designu?

Nic ve zlém, ale je to takový ten dnešní moderní, tuctový design, který je k vidění především na wordpressem realizovaných webech.

Mohl bych ještě zhodnotit překlad webu. Není kompletně přeložený z angličtiny. Například hledání je stále anglicky, po kliknutí na "Zobraziť viac" problikne anglické "Loading" a pak se ukáže (pro mě celkem pobavující) "Nič viac". Dal bych tam radši "Žádný další příspevěk" (v slovenské verzi). Slovo otázky bych asi nahradil něčím jiným. Nevím proč, ale na první pohled jsem myslel že to je něco jako ask.fm. Nelíbí se mi, že chybí favicon. Jak už se tu zmiňoval někdo, chce to lepší kontrastní poměr písma s pozadím. Další jsou efekty po najetí myší. Někde jsou (jen tlačítka typu "Viac xxx"), někde by se hodily a nejsou (menu).


Davex: Taky to tipuji na nějaký CMS, kde w3bariak narychlo dodělává překlady.



w3bariak:
Paradoxně jsem si všiml v tvé odpovědi:
Myslim ze vyraz "Tag" sa normalne pouziva, v preklade z EN znamena "štítok"
a povedzme si pravdu, v dnesnej dobe nehovori kazdy tak dobre anglicky
Připadá mi, že si obhajuješ svoji chybu špatně. :)
_es
Profil
w3bariak:
na webe by mal byt obsah tvoreny hlavne uzivatelmi, ktorych zatial nemame
To, aký je účel webu, majú snáď tiež napísať „užívatelia“? ( [#6] han5vk) Lebo na zobrazenej stránke to nikde nie je.
Anonymní
Profil *
Tohle mluví za vše:
<script type="text/javascript">
    $(document).ready(function () {
        $.tanyacms();
    });
</script>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0