Autor Zpráva
Marcela Marcela
Profil
e shop není k nalezení.

wProsím zde přítomné o radu, mám nový eshop,www.secondhand1.czweb nenachází vyhledavače, zaregistrovala jsem to na několika katalozích ale nevidím, že by to pomohlo, dále pak se chci zeptat, zda je web správně vytvořený z hlediska programátorského, pak prosím o radu, nejdou mi na stránky vložit odkazy, prosím zkrátka o celkový názor na tento eshop a jakéchyby se v něm nachází.

jsem laik, a proto Vás v případě nějaké cenné rady prosím o laické popisy,
Děkuji Marcela

Moderátor Chamurappi: Vlákno jsem přesunul z Problémů v začátcích, původní titulek: „Eshop není k nalezení“.
Marschmallow
Profil
Marcela Marcela:
e shop není k nalezení

To bude zaprvé tou "jedničkou", protože eshop s jedničkou na začátku existuje. Za druhé to může být způsobeno velmi používaným klíčovým slovem "Second Hand". A za třetí nevím...

prosím zkrátka o celkový názor na tento eshop
4.) Ty dlouhé zelené nadpisy i kategorie by chtěly zkrátit
5.) Vítáme Vás v našem eshopu: To je hláška století!
jenikkozak
Profil
Aby si vyhledavače web oblíbily, bylo by potřeba na něj přidat více odkazů z kvalitních webů. (Obecné katalogy do této skupiny určitě nepatří.)

1) Nechte si napsat Obchodní podmínky na míru, aby byly kratší a přehlednější. Vypadají pak důvěryhodněji.
2) Nechte si také opravit texty. V úvodním textu jsem napočítal 6 chyb.
3) Nepodtrhávejte text, který není odkazem.
4) K čemu je návštěvníkovi takový odkaz na statistický web nebo třeba seznam svátků?
5) Text v záhlaví stránky by měl být klikací a vést na úvodní stránku. Takový je u webů zvyk.
Marcela Marcela
Profil
jenikkozak:
děkuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0