Autor Zpráva
Milan Vejlupek
Profil
Ahoj,

rád bych Vás požádal a jakoukoli kritiku eshopu se sluchátky Skullcandy - www.skullcandy-sluchatka.cz.

Jakoukoli kritiku snesu a když bude navíc věcná, budu velmi rád. Díky, Milan
Juandev
Profil
Ta stránka dost pomalu nabíhá, čili mne na ni nic nezaujme. Naběhnou mi nějaké šedé čtverce a čekám než se vygeneruje ten flash nebo co to je. Pak mě tak akorát zaujmou ty fotky ale oči se mi nikam nehýbou.

Nepřijde mi dobré, když popisy sluchátek překrývají ten text fotky. Navíc se to nedá přečíst za tu dobu, kdy to tam je. Jinak dobrý vlevo je jednoduchý menu.

Škoda, že nelze vkládat do košíku hned ze seznamu. Jo nepochopil jsem jak otevřu košík. Poklikem na košík to nejde.
kelley
Profil *
Ahoj,
Prostuduj body 7 a 10 zde: www.tutoriarts.cz/10-praktickych-rad-jak-otravit-uzivatele-979
A body 7 a 10 tady: www.radektejkl.cz/blog/12-typickych-chyb-webdesigneru/

Levé vertikální menu na titulce má příliš mnoho položek a podpoložek. Levé podmenu "Informace" by podle mě mělo být v něčem jako patička, nebo spíš až v samotném e-shopu (koukám že už to tam je, tak na co na titulce ?). Děsit návštěvníka registrací hned na úvodní stránce taky není zrovna taktické.
"Nejširší nabídka... bla bla..." - nahoře z titulní stránky - úplně pryč ! V e-shopu ať je to naopak furt.

A vůbec - na té titulní straně by IMHO úplně stačilo slidehow (když už tam musí být) a to logo vlevo nahoře a proklikem na logo by se vystupovalo do e-shopu. Naopak klikem na logo v e-shopu by se mělo vracet opět na úvodní stránku e-shopu a ne na tu titulní blikající a hýbající se obludu na začátku.

Původně jsem si myslel že "Fotbal", "NBA" a "Paul Frank" jsou odkazy na něco úplně jiného než na sluchátka... Zmátl mě ten chlap s balónem.

Ženská s bublifukem a bílým pozadím rozbije celou slideshow s černým nebo tmavým pozadím.

To je co mě tak napadlo spíš z pohledu uživatele. Samozřejmě názory se mohou různit...
Ať se daří.
(taky) Milan

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0