Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda Vám stránka nove.reneo.cz funguje na Iphone4? Mám k dispozici pouze 3GS a iphone5 a tam vše funguje bez problémů, na iphone4 údajně stránka, resp celý prohlížeč (chrome i safari) spadne po kliku např. na podnadpis Napsali o nás v sekci Blog. Nemáte tady někdo iphone4 abyste to vyzkoušeli? :) zkoušel jsem simulátor Iphone4 na browserstack.com, ale tam také nic nepadá :o/

děkuji Vám
Moderátor Chamurappi: Zklikatelněn odkaz.
_es
Profil
slovakCZ:
Stránka robí problémy aj v IE8. Celkovo nevyzerá na daný účel dostatočne použiteľne aj pri „správnom“ fungovaní. Voči pôvodnej stránke to je určite zhoršenie.
pcmanik
Profil
slovakCZ:
Samotný iPhone na to nemôže mať vplyv. Rozhodujúca je verzia iOS.
Ale k veci na iPhone 4S 7.1 je to v pohode a nič nepadá.
slovakCZ
Profil
Děkuji Vám, zjistím verzi iOS a snad najdu někoho se stejnou :o)
Chamurappi
Profil
Reaguji na slovakaCZ:
1) V iPhonu s iOS 5.1 web funguje. Nejde označovat text. Pěkně praštěné, když si při prohlížení stránky v chytrém telefonu musím ručně opisovat telefonní číslo, abych na něj mohl zavolat.
2) Ve Windows Phonu 7 mizí horní menu v okamžiku, kdy k němu najedu. Odkaz „celý blog“ nic nedělá. Stejně jako spousta starších androidů nepodporuje WP7 fixní pozicování. Text označovat jde.
3) Ve Windows Phonu 8 chybí Google mapa. Všechno je nějaké menší než u těch druhých dvou (což mi připadá lepší, poněvadž dobře vidím). Nejde označovat text.
4) V desktopových prohlížečích pořádně nejde rolovat, pokud na položku v menu dvojkliknu.
5) V mobilních prohlížečích mi moc není jasné, co je odkaz a co ne. V důsledku se mi i v mobilu staré www.reneo.cz používá lépe než tato nová verze — sice musím zoomovat, ale aspoň rozumím, co se kdy děje.
6) Popupy jsou zavrženíhodné i na desktopu. Na mobilu to platí dvojnásob. Zobrazil jsem si popup, prohlédl si ho, zmáčknul Zpět a tím jsem opustil celý web… už se vracet nebudu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0