Autor Zpráva
bontom
Profil
Adresa webu: www.smartgeo.cz

1) Prosím o kritiku a případné možnosti vylepšení webu.

2) Zajímalo by mně, jestli je pro Vás text čtivý, srozumitelný, zda to co čtete, jako negeodeti/neodborníci v geodézii rozumíte. Případně, s čím máte problémy.

3) Je pro Vás čtenáře web dobře členěný?

Děkuji za Vaše názory, které povedou ke spokojenosti čtenářů a potencionálních zákazníků.
Marschmallow
Profil
bontom:
1.) Je to lehce předělaná šablona (tak, jak je správně uvedeno v zápatí), takže se nedá nic, moc hodnotit
2.) To písmo těch nadpisů je hůře čitelné (ale pořád není nečitelné)
3.) Máš hezky sladěné barvy i pozadí
4.) Ty štítky bych tam dal buď stejnou velikostí, nebo vůbec...
5.) Hover efekty u buttonů jsou hezké. Ale nedával bych je do zápatí, nebo je zkrátil do jedné řádky
6.) Všude na webu a zlášte u kontaktů je moc barev a zvýraznění v textu
7.) U vyhledávání na stránkách by to chtělo české "Search"
8.) Na hlavní stránce je kvůli levému sloupci (štítky, mapový portál - jedno bych tam nechal) zbytečné místo uprostřed
9.) Jak se v menu dostanu na hlavní stránku bez kliku na logo? Chtělo by to v menu položku jako "Hlavní stránka" či "SmartGeo"
10.) Máš tam hezké, přehledné a snad i čtivé texty ;)
bontom
Profil
Marschmallow:
Děkuji moc za recenzi.

ad 4) různá velikost štítků se dá vypnout. Záměr byl takový, že kromě počtu příspěvků vyjadřuje i důležitost klíčového slova/štítku. - zkusím to na čas vypnout, uvidím jestli se to zpřehlední.

ad 5) zkusím odstranit, uvidím jestli to bude přehlednější

ad 6) tučnost písma poladím, je pravda že hlavně v těch kontaktech je to teda přehnáno, když se na to zpětně dívám.

ad 7) Search - jasně, díky za upozornění

ad 8) bohužel jsem nepochopil o jaké místo uprostřed se jedná

ad 9) Hlavní stránka: to mě nenapadlo, je pravda, že to nemusí být zcela intuitivní

Tak ještě jednou děkuji za recenzi a čas strávený na webem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0