Autor Zpráva
kaktuscz
Profil
Prosím o kritiku internetového magazínu o počítačích, který je dostupný na této adrese http://megovka.cz
Děkuji
Fisir
Profil
Reaguji na kaktuscza:
1) Sjednotil bych patkové/bezpatkové písmo a češtinu/angličtinu.
2) Přihlašovací formulář je taky divný (inputy mají velký padding a jsou přestylované, zatímco tlačítko ne).
3) Obecně mi to celé přijde narychlo splácané bez trochy grafického citu.
4) Obrázkové logo má evidentně špatný alt, napiš tam raději název webu (přesně to, co je na logu); mimochodem, nechápu, proč je vůbec obrázkové a zase jiným písmem.
5) Proč je odkaz „O webu“ v horní liště, zatímco zbytek menu až pod logem? Do title stránky by se možná hodil i název webu (Megovka.cz).
Marschmallow
Profil
kaktuscz:
1.) Souhlasím s Fisirem a ještě bych doplnil, že jsou poněkud matoucí výrazy jako "Čekni Facebook", nebo "Subscribe" - proč není čeština?
2.) Ten Facebook banner Ti nějak nezapadá do "designu"
3.) Na webu jsem napočítal čtyři úplně odlišné fonty
4.) SEARCH RESULTS FOR: ... - chtělo by to češtinu
5.) Proč bych se ti měl registrovat na webu? K čemu mi to bude? Proč není registrace stejně sladěná s designem webu? - takový problém to není
6.) Je tam moc efektů (u videí, v zápatí...)
7.) Zápatí se mi neroztáhne po celé šířce stránky (kvůli Facebook banneru)

Asi bych se na Tvé stránky nevrátil, neznám důvod proč jo.
lionel messi
Profil
Okrem toho, čo už povedali kolegovia:

1. Web by som oživil faviconou.
2. Prečo má vyhľadávacie políčko kurzor ručičky? A prečo sa mi po kliknutí do políčka v ňom nezobrazí štandardný „textový“ kurzor? Nie je to štandardné správanie, príde mi to trošku mätúce. Kurzor ručičky by som ja osobne zrušil u všetkých formulárových prvkov.
3. Titulok Počítače, Elektronika mi príde trošku odfláknutý, dal by sa vymyslieť aj lepšie — predstav si, že hľadáš nejaký magazín o PC cez Google. Ako by na teba pôsobil takýto titulok? Predpokladám, že by ťa veľmi neoslovil.
4. Stránka O webu hlási 404, navyše po anglicky.
5. Keď kliknem napr. na článok Jak na prach v PC, kt. patrí do kategóire Ostatní, zodpovedajúca položka v menu sa mi nezobrazí zvýraznená.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0