Autor Zpráva
Timmy
Profil
Zdravím Vás,

zkušenější přátelé. Rád bych Vás poprosil o upřímnou kritiku eshopu levna-lcd.cz.

Jde mi primárně o orientaci zákazníků v eshopu, přehlednost, grafické zpracování a případně i nevyužité možnosti optimalizace pro vyhledávače.
Jelikož jsem eshop dělal z větší části sám, tak mi chybí názor nezúčastněné osoby, která uvidí spoustu chyb, které nevidím já, případně sdělí, čemu nerozumí, či co by bylo vhodné dodělat / upravit.


Co ještě není hotovo:
- V prostředním menu pod modrou lištou bude banner, který bude informovat o akcích a dopravách eshopu.

Děkuji mnohokrát a přeji hezký zbytek víkendu

Moderátor Davex: Příště prosím nezapomeň vložit odkaz na web, aby šel prokliknout.
Davex
Profil
Proč není odkaz na web klikatelný?

1) Texty jsou příliš malým písmem.
2) Jednotlivé úrovně ve stromu kategorií jsou moc odsazené.
3) Obchodní podmínky jsou platné od 1. 6. 2014 do odvolání.
Teď je květen, jaké obchodní podmínky platí?
4) Prodávají se originální náhradní díly nebo čínský šunt?
Timmy
Profil
Děkuji za informaci.

0) omlouvám se za neklikatelný odkaz a děkuji za nápravu :)

1) OK, díky

2) máte na mysli vertikální mezery v levém panelu?

3) Se spuštěním webu se počítá až na 1. 6. 2014. Nepočítal jsem s tím, že se Seznam a Google roboti projedou takto rychle...

4) Děkuji za všímavost. Počítám s tím, že tam vložím ještě jednu stránku s informacemi, zatím si však srovnávám v hlavě, jak bude vypadat...

Máte ještě prosím někdo nějakou připomínku?

Děkuji...
Mythago
Profil
Do očí bijící problém bude momentálně asi to, že patička není přilepená dole, ale je umístěná (překrytá) pod asi předposledním produktem. Z hlediska webdesignu bych stuhu označující produkt jako novinku udělal asi radši jako obrázek, protože to skloněné písmo se alespoň na mém počítači (Chrome, Win 8) vykresluje dost podivně. Písmo v kategoriích a v horním menu mi příjde buď malé nebo všeobecně nevýrazné a mám z toho dojem že to všechno splývá. Stejně tak všechny prvky kolem nákupního košíku jako "Vítejte", Registrace, Položky v nákupním košíku - všechny ty prvky jsou tam tak nějak nasypaný bez zjevnýho rozlišení a vůbec se mi to takto nelíbí - doporučil bych ztučnit některé věci (třeba registrace) nebo to nějakým způsobem nasadit do vlastních barevně nebo podobně odlišených kontejnerů.

Doufám že je to všechno co jsem řekl zřejmé, teď už mě nic nenapadá
jenikkozak
Profil
Mám pocit, že tomu webu chybí webový designér. Připadá mi to jako: „Tady máte všechny možný odkazy a nějak si to přeberte.“ Důležité části nejsou dostatečně zvýrazněné.
- Není poznat, které texty jsou klikací a které ne.
- Obchodní podmínky jsou jen bez přemýšlení zkopírovaný nějaký text, aby se jako vlk nažral a koza zůstala celá.
- Redakční systém, na kterém web stojí, je přerostlá obluda, která reaguje nepříjemně pomalu.
- Nevím, komu by se mělo chtít trefovat v Kategoriích na ta malinká pluska a mínuska, která jsou kilometr daleko od nápisu.
- Myslíte, že po kliknutí na text „Více informací“ získáte nějaké podrobnosti? Já si to taky myslel. Po pár kliknutích jsem zjistil, že to tam je jen tak.
- Ačkoliv jsem myslel, že ikonka tiskárny vede k formuláři na vytištění informací o produktu, není tomu tak. Za prvé ta ikonka klikací není. Za druhé stránka nemá tiskový styl, takže mi z tiskárny vyjede celé menu, odkazy v patičce a seznam prohlédnutého zboží. Dokonce se mi vytiskne i odkaz na vytištění. To těžko někdo ocení.
- Z každé stránky vedou tři odkazy na Mapu stránek. Ale nechápu, k čemu by mi měla být dobrá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0