Autor Zpráva
Tony Němec
Profil
Zdravím kolegy,

chtěli bychom znát kritiku na náš nově vzniklý, unikátní projekt businessanimals.cz.

FB profil: https://www.facebook.com/pages/Businessanimalscz/535330599897310

Jedná se o nově vzniklou sociální síť a pracovní portál určený pro obchodníky a lidi zajímající se o obchod.

Velice nás zajímá zpětná vazba a vaše názory na zlepší. Jaké informace by Vás obohatili? co by vás jako obchodníka motivovalo k registraci? Co se je podle vašeho názoru uděláno dobře a co špatně? Velice nás zajímá zpětná vazba a nápady na zlepšení.

Děkujeme za názory.
kapos
Profil *
Dost věcí mi tam nesedí, ale nejvíc mi tam vadí, že kradete články. Jestli máte svolení autora, tak by tam měla být informace o svolení. Nejsem právník, ale myslím, že jen uvedení autora nestačí. Osobně na stránkách dělám něco podobného. Nevím jak to máte dělaný vy, ale já jsem to udělal tak aby sem stránky nezatěžoval a jen si beru odkazy. Svolení sice také nemám, ale určitě mě nikdo nebude žalovat za to, že jednou za hodinu si stáhnu pár odkazů a pak je uveřejním na stránce. Nejen, že to je serioznější, ale taky předejdete průšvihu. Úplně v suchu nejsem a proto hodlám oslovit stránky aby mi dali písemný souhlas. Člověk nikdy neví co se může stát :-)
Tony Němec
Profil
kapos:
Zdravím tě Kaposi,

napsal si, že ti nesedí dost věcí, které máš konkrétně na mysli?

Co se týče článků, tak všechny píšou naši textaři, ani jeden jsme nezkopírovali z jiného webu. Chtěl bych tedy toto nařčení odmítnout. Samozřejmě jednotlivé témata již mohou být i na jiných portálech ale tomu se nevyhneme. Co se týče rozhovorů s úspěšnými, tak tyto rozhovory také uskutečňujeme přímo my, rozhovory jsou nahrávány na diktafon a následně přepsány.

Jména autorů článků - souhlasím, jména autorů doplníme v následujícím týdnu, děkuji za připomínku.

Budeme rádi za další připomínky
jenikkozak
Profil
S tím, jak je web vytvořený, nemám v zásadě velký problém. Zdrojový kód sice není nic výstavního, uznávám však, že na tom uživateli nezáleží.
Obsah je plný statečných řečí, ale mě nijak neoslovil; přijde mi laciný a povrchní. Při čtení jsem mezi řádky viděl taková ta hloupá videa, kde nastrojený „vytlemený“ génius, o kterém nikdo nikdy neslyšel, líčí, jak získat pohádkové bohatství bez námahy. Stačí mu prý dát e-mailovou adresu a poslat peníze.
Následuje několik připomínek:
- Slova „Obchodník“ a „Firma“ nejsou vlastní názvy. Nepíší se s velkým písmenem. (registrace)
- Použití placeholderu místo popisků políček formuláře sice vypadá na první pohled hezky, ale k tomuto účelu se nehodí. Uživatel po vyplnění nemá možnost správnost údajů ověřit, protože popisky zmizí.
- Odkazy na Zásady používání dat a Použití souborů cookie nefungují.
- Nevím, zda je dost jasné, co se má zapisovat do prvního políčka přihlašovacího formuláře.
- Nerozumím významu log společností uvedených nad patičkou.
- „Buď největší zvíře v BusinessAnimals“ Mně osobně to nezní nijak prestižně. K čemu je být skoronadávkou v neznámé skupině lidí?
- České počáteční uvozovky se píší dole a z vnitřní strany uvozovek se nepíší mezery.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0