Autor Zpráva
Huana
Profil *
Prosím o názor na mé stránky, hlavně co se týče přehlednosti, rychlosti a srozumitelnosti vzhledem k obsahu . Dík www.huana.wz.cz
quinux
Profil
Špatně se zobrazují české znaky - bude to tím, že není definován charset. Jenže není definován ani DOCTYPE a dokonce ani HTML a hlavička. Asi by bylo lepší si nejdřív něco přečíst než začnu něco dělat. Třeba tady na jakpsatweb ;o)
Pepee
Profil
Přidávám se ke quinuxovi no a navíc bych se zbavil rámů. O jejich nevýhodách se můžeš dočíst na stránce o problemech rámů. No a ohledně kodování češtiny si přečti tohle, a ohledně DOCTYPE Třeba tohle.
Navíc koukám, že odstavce textu tvoříš pomocí <br>. Lepší řešení by asi bylo uzavřít text odstavce do tagu... <p>text odstavce</p>.
Huana
Profil *
Díky za tu češtinu- už jsem to opravil - snad...
Proč a k čemu je však DOCTYPE a HTML a hlavička?To stále nechápu.Vždyť to funguje i bez toho???Nebo snad ne??? Prosím o jednouduchou radu co je skutečně nutné tam mít a jak to nejjednodušeji vložit.Ta čeština byla srozumitelná.Dík
Huana
Profil *
Tak jsem tam ještě přidal titulek, ale prosím o vysvětlení proč tam mít HTML a nebo DOCTYPE???Dík
Plaváček
Profil
Pokud nevíš, k čemu je to dobré a stránky ti fungují, netrap se tím.
Huana
Profil *
Díky Plaváčku, Tvůj názor je pro mě rozumným vysvětlením...Ať Ti firma vzkvétá-máš pěkné stránky...A ta karikatura je bomba...
Fred
Profil
Obsahově je to pěkný, vzhled už tolik ne. Největší problém vidím v nevhodně zvolených kontrastech písma vůči pozadí. A to jak v menu nalevo, tak v textu. Zkus klknout myší do textu a klávesovou zkratku ctrl+a a uvidíš znatelný rozdíl v pohodlnosti čtení obsahu. Některé stránky jsou objemově až příliš velké a pak se dlouho načítají, např. Norsko, Švédsko 2003 by chtělo rozdělit, je nepříjemné mít přečtený text a vracet se k obrázkům, abych zjistil, o čem to bylo. Na osobní stránky to má docela slušný kód. Připojuji se k řečím o rámech, je tam obsah, který se bude robotovi líbit a zaindexuje ho, ale uživatel již tak nadšen nebude, když bude ochuzen o navigaci, takže ještě jednou ten odkaz http://www.jakpsatweb.cz/ramy-problemy.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0