Autor Zpráva
LD
Profil *
Ahoj...
Chtěl by jsem slišet Váš názor na mé internetové stránky: http://www.l-design.xf.cz
Stránky se tedy budou v nejbližší době dodělávat, ale už jen po stránce obsahové a přidávat se META tagy.
Po designové stránce jsou kompletní!!!
Za kritiku popřípadě za nějakou pochvalu předem děkuji.
LD
Profil *
promiňte za tu češtinu... SLYŠET
Railbot
Profil
Stranky nic moc (spis nic nez moc). Docela me zarazil udaj "V oblasti tvorby internetových stránek mám 5-ti letou praxi", no a jestli tento web je vrcholem tveho umeni tak to potes...
Navic "Pokud bude Vaše zakázka nad mé síli..." to snad ne. Pokud bych chtel udelat web a tohle bych videl, v tu ranu bych byl pryc.
Hruza ;)
roberta
Profil
máš tam plno preklepov
prečo sú tie obrázky (Akce, Reference) také kostrbaté?
...

aj mna zaujala 5 rocna prax, nemalo by tam byt, ze sa uz 5 rokov ucis HTML? totiz nic proti tebe, mozno ze su na chybe tvoji ucitelia na tej skole, ale u teba by som si nedal robit ani dvojfarebny obrazok
Šlaha
Profil
To flash menu je opravdu na nic
fimmos
Profil
To mám rolovat pro normální menu až dolů na stránku? Nahoře by bylo lepší, a pryč s flashem
caledon
Profil
LD

Mám jen jednu připomínku. Na každé stránce máš tak do půlky šířky a do půlky výšky kurzor myši a na té druhé je textový kurzor, čím to je?
PetrK
Profil
1) Dole se mě některé ty odkazy nějak překrývají přes sebe, je jich tam hodně vedle sebe a ty které se na tu šířku nevejdou, tak mě vyskočí dolu nebo nahoru ale překrývají z 50% ostatní odkazy. Myslím že by neškodilo podívat se na to ve více prohlížečích a s různým rozlišením. Pokud nabízím tvorbu www tak musí být dokonalý především můj vlastní web, protože jinak každého potenciálního zákazníka tyto chyby musí zákonitě odradit.

2) Že je tam vlevo nahoře také nějaké otevírací menu jsem si všiml až když jsem chtěl už stránky opustit.

3) Proč je ta druhá věta na úvodní stránce rozdělěna znakem <br> jsem nepochopil. Je to souvislá věta která snad není tak dlouhá, aby nemohla být napsaná celá, prostě "v jednom kuse"

4) Je tam spousta překlepů, někde je správně napsáno "objednávka" a jinde čtu "obědná", místo Pardubivích by asi mělo být Pardubicích atd.... No nevím, podle mne to není tedy neznalost gramatiky ale (promiň mě to slovo) lajdáckost. Každá stránka je poměrně krátká, textu tam není zase tolik aby si autor nemohl po sobě přečíst co napsal a opravit to před tím, než to vystaví na netu. Překlepům se nikdo neubráníme, ale každou stránku kterou vytvořím tak si ji pak důkladně přečtu a všechny překlepy opravím. A obzvlášť špatně to působí u webu, kde autor nabízí tvorbu www stránek. Kdybych byl potenciální zákazník který by hledal někoho kdo mu stránky vytvoří a přišel bych na tvůj web, šel bych raději jinam protože bych si řekl, že pokud si neumíš zkontrolovat chyby na svém webu, tak jak by asi vypadal ten můj. Jako zákazníkovi je mě úplně jedno jestli ten u koho si nechám udělat web má pětiletou nebo roční nebo jinou praxi, důležité je abych měl už předem pocit že tu práci neodflákne ale udělá jí pečlivě, o čemž se na tvém webu bohužel hovořit nedá.

Promiň jestli jsem kritikou nešetřil, ale chtěl jsi to zhodnotit tak to je můj názor. Když tu každý napíše přesně co si myslí, tak se aspoň z toho třeba poučíš, jinak ti přeju ať se ti daří...
honzan
Profil *
1/ gramatika
2/ vzhled webu - neda se mluvit ani o grafice - bohuzel... po tom jak si se ropzepsal v casti zvane grafika se uprime divim ze to alespon ty nedodrzujes...
3/ mit reference na weby bez odkazu na ne???????????
4/ to "logo" ngr je dobry maximalne jako obrazek na web - naprosto nepouzitelny jako logo spolecnosti.....po tomhle jsem uprime zvedav jak by vypadal cely vizualni styl
5/ kdyz mas web cesky proc pouzivas takovy nazvy jako je "corporate image" (vizualni styl firmy - je prece cesky ekvivalent)
6/ ceny - nevim jestli se smat....

"Zákazník si objedná tvorbu internetové stranky spolu
s vytořením loga společnsoti. Celková cena této zakázky by činila
2 000,- Kč."

(samozrejme mas v cene naklady za telefon, dopravu, pomernou cast za najem prostor, pc vybaveni, software...)

7/ je jasny ze zacinas a je v poradku to zkouset - jen tyhle veci je treba mit na vedomi. jestli se ti zda ze jsem zbytecne tvrdej - je to ciste z duvodu toho ze to proboha chlape studujes, tak to delej na urovni a ne jako student zs!!!!!!!!!! pokud tohle delas se znalostmi ze skoly nezbyva ti nez studovat sam

napriklad doporucuju vybornou knihu - wheeler: designing brand identity
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0