Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
co si myslite o mich strankach??? www.bonba.wz.cz
diky
___________________
Jarda Lhota
Anonymní
Profil *
prosim napiste mi jak se vam libi!!!
____________
Jarda Lhota
Railbot
Profil
Staci kdyz napisu, ze nelibi? A to vubec?
WeBa
Profil
Moc se mi nelíbí, jak je řešený menu.
bitbit
Profil
grafika se mi moc neliby.
V indexu mas hlavicku jen se znakovou sadou. A v main.php nemas v hlavicce definovanou znakovou sadu takze se mi v exploreru nezobrazuje pismo spravne ve firefoxu nevim, protoze neprojdu pres menu.
Menu ti nefunguje na firefoxu.
Anonymní
Profil *
co to je firefoxu???
____________
Jarda Lhota
jany
Profil
ja som tiez zacinal, ze som si spravil krasnu stranku, ale krasna bola len v exploreru.
Ked robis stranky musis si ich potom pozriet v najpouzivanejsich browseroch a to Int. Explorer, Firefox, Opera atd.... je ich viac, ale najcastejsie sa pouzivaju tieto.
Ked sa ti nezobrazuju rovnako, tak na nich musis dalej pracovat
quinux
Profil
To menu je řešený nějak pomocí javascriptu a FireFox si s tím neporadí takže krom úvodní stránky už nejde nic zobrazit.
Raptor
Profil
Ten šlebící se Bart nahoře vlevo souvisí nějak s tématem stránek?

Dál jsem se taky nedostal, protože můj historický prohlížeč FF 1.5 to menu prostě nebere ... a pokud už musíš používat rámy, tak zadej kódovou stránku všude - i do stránek, co se Ti do těch rámů natahují, protože jinak vidím v linuxu místo diakritiky jen rozsypaný čaj.
RPG
Profil
Anonymní
Firefox je internetový prohlížeč, 100x lepší než Internet Explorer který zřejmě používáš.

http://www.stahuj.cz/internet_a_site/prohlizece_a_rozsireni/on-line/fi refox/
Anonymní
Profil *
Text odkazu[img][/img][img][/img][img][/img][/i][i][i][/i][/b][b]
Jaroš
Profil *
Já sem na ně ale hrdej
Anonymní
Profil *
Bonba NENÍ .... žádná bomba. Ve Firefoxu naprostá hrůza. V Internet Exploreru taky. Frameset se nepoužívá. Atd.. atd...
caledon
Profil
Jaroš
to je dobre, ale vem si jak hrdej by si na ne byl, kdyby ti tu lidi rekli, ze to mas pekny nebo aspon, ze se daj projit i ve ff, ja osobne bych byl potom hrdejsi
Jaroš
Profil *
A stejně jsem je udělal pěkně
Taps
Profil
Mě se taky moc nelíbí...menu nic moc a framy dnes už nefrčí
Keilew
Profil
Hrozný jak zpracování, grafika, tak obsah. Určitě bych si vás neobjednal... vlastně ani nevím, koho...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0