Autor Zpráva
jk10
Odkaz na web OPRAVEN

Zdravím, mohli byste se mi podívat na výše uvedený web a říct co si myslíte. Funguje index + 3 podstránky vzorové z menu. Úplně nahoře je přepnutí na bílou verzi. Pokud máte mobil, tak by Vás měla odchytnout media="only screen and (max-device-width: 800px)" a zobrazit obsah pro Vás - nevím, ale jestli taková podmínka stačí.

Web bude sloužit jen jako má "stopa" na internetu, s odkladištěm souborů a myšlenek.

Tak co říkáte?

Díky za všechna vyjádření.
A prosím nejmenovat apod, ať to není první věc ve vyhledávači ;)

Edit: Opraven (někdy) nefunkční link přesměrováním, odkaz v textu vede přímo.
Marschmallow
jk10:
Web se mi upřímně vůbec nelíbí. Nepřehledný, v dark verzi něco světlé, něco tmavé... Určitě bych se na něj nevrátil, prostě se mi nelíbí.
Fisir
Reaguji na jk10:
Taky se mi to nelíbí.
1.) nápis s tvým jménem na mě bliká, stejně tak tlačítko
2.) přechody u tlačítek mi přijdou hrozně dlouhé a otravné
3.) nevím, proč jsou tam nějaké skrývatelné části
4.) doplnil bych padding dolnímu okraji hlavní stránky
5.) ta šachovnice na hlavní stránce mi přijde jako úplná blbost, nejdřív jsem si myslel, že se nenačetly obrázky, až potom jsem přes čtverce přejel a objevil se další šílený přechod
6.) nevím, proč je u životopisu nějaké datum, stejně tak u ostatních podstránek
7.) pojmenovat hlavní stránku jako „Dashboard“ mi přijde divné, jako by sis stáhnul nějakou šablonu pro hosting a tu pak použil

Nejlepší na tom je, že jsem absolutně nepochopil smysl těch webovek. Bílá verze se mi taky nelíbí. Je mi jedno, jestli je to weblog nebo osobní portfolio s nabídkou práce, už bych se nevrátil.
jk10
Sakra, no tak to je zlý :D. Ale jo, díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: