Autor Zpráva
hhdcz
Profil *
Ahoj všem,

můžete, prosím, odborným okem mrknout na online magazín věnující se street dance a napsat svůj názor, co, kde a jak vylepšit?
www.hiphopdance.cz

Díky!
Mistr
Profil
hhdcz:
(1) Zkoušel jsi text v černém boxu (například Stránka 8 z 68) umístit nad stránkování?
(2) Historie hip hopu končí v roce 1970?
(3) Proč jsou některé čtverečky (například Přejeme vám příjemně protancovaný rok 2014 či PF 2011) ve stránce O nás zobrazeny obrázkem a jiné pouze černou plochou?
(4) Z jakého důvodu chybí obrázku na stránce vpravo nahoře

popisek?
(5) Bylo by možné formulář k zaslání komentářů srovnat, aby nebyl tak rozstrkaný?
jenikkozak
Profil
1) Osobně se mi na webu špatně orientuje. Očekával bych, že po příchodu na web budu informován, o jaký typ projektu jde. Tedy že je to magazín.
2) Procházení webu se mi zdá příliš komplikované. Mám listovat nic neříkajícími čísly stránek, najíždět na různé obrázky a očekávat, že se někde objeví kus textu, který mě zaujme?
3) Mám pocit, že důležitá navigace byla přesunuta do patičky.

4) U sedmi tisíc fanoušků na Facebooku tak minimální odezva na příspěvky? Tam je něco hodně špatně.
juricaj
Profil *
Mrkl jsem se na ty stránky jen lehce a můj názor bude asi ovlivněný dost i tím, že se víc zabývám webovou grafikou než programováním, ale vždycky mě zamrzí, když vidím stránky, které jsou poměrně moderně pojaté a jsou tam obrázky v jpg a to ještě dost silně nakomprimovaném. Shazuje to dost úroveň, hned si připadám jak o 5 a více let zpátky. Osobně bych teď už doporučoval jen SVG, s tím je ale samozřejmě práce a fotky do toho nedáš, ale použít png se zdá být dnes na webu v bitmapových formátech nejlepší volba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0