Autor Zpráva
AidTech
Profil
Ahoj,
spustil jsem dvojici stránek na stejné šabloně. Jedná se o stolní a karetní hry pro páry.

Můžete mi prosím dát konstruktivní kritiku co je podle vás špatně a dalo by se změnit?

http://kissing.cobogames.com/

http://harmony.cobogames.com/

Díky :)
SpatnaKlavesnice
Profil *
V sekci O hre bych levy sloupec zarovnal doprava a pravy doleva, takhle se mi to moc nelibi. Do toho selectu v kontaktnim formulari bych dal misto pomlcek neco jako "Čeho se Váš dotaz týká?" nebo neco takoveho. Take bych zapracoval alespon na zakladni responsivnosti webu, aby se to dalo cist i na mobilu bez scrollovani do stran.
quatzael
Profil
AidTech:
Tak za prvé mi nefunguje diakritika na mobilu.

A za druhý mě tenhle způsob navigace vůbec nebaví. Ber to jako můj osobní pohled.
Já nechápu proč je to teď strašná móda, ale Ty to zase děláš do puntíku přesně podle ní.
Totální minimum informací. Uživatel se na těch Tvých stránkách o hře moc nedoví. A to minimum celkových informací, který na stránce máš, jseš schopen obrovitánským roztahováním a velikánským písmem roztáhnout až na dlouhý scrollování.

Tebe tady zachraňuje fakt, že na tý stránce prakticky nic nemáš. Ale představ si, že když si nahoře v menu kliknu na kategorii "O hře", tak díky tomu, že mám na laptopu poměrně úzkej monitor na výšku, tak musím scrollovat níž a já budu předpokládat, že jsi tam dal víc informací, tak na začátku zascrolluju pořádněji, protože budu třeba hledat pravidla hry (který tam btw vůbec nejsou) a najednou jsem už na Koupit a FAQ. Tak zase nahoru zpátky.

Je to prostě strašně nepřehledný, otravný a mě tohle totálně nebaví. Takže když můžu, tak z těchto webů okamžitě odcházím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0