Autor Zpráva
matt3684379
Profil
Zdravím prosím o zhodnocení webu www.dronmania.cz, budu rád za každý komentář nebo kritiku.
quatzael
Profil
matt3684379:
Kdybych to měl známkovat, tak by to bylo asi 2-:o)
Není to úplně špatný, ale spíš to vypadá dost nepřehledně. Šedý písmo na šedým pozadí je hodně nevýrazná kombinace..
Logo je plain text. Žádná grafika? Pro stránku o dronech by se docela hodila.
Nevím, jestli je chyba u jen u mě, ale načítání je strašně pomalý. Když kliknu na menu, tak trvá věčnost než se načte stránka návody například.
Vzhledem k tomu, že ty jednotlivý kategorie jsou tak strašně nevýrazně odlišený, tak mám problém se zorientovat, v jaký kategorii vlastně jsem.

Přidej tam e-shop a třeba prodáš sem tam nějakýho drona..
matt3684379
Profil
Děkuji za reakci #2. Logo se chystám udělat. Co myslíte tou žádnou grafikou? Jaká by se tam hodila? Je to teprve můj druhý web, tak budu rád za každou radu:-) ještě jednou děkuji za zhodnocení
quatzael
Profil
matt3684379:
Co myslíte tou žádnou grafikou?
<h1 class="site-title"><a href="http://www.dronmania.cz/" rel="home">Dronmania.cz</a></h1>

Web je sice responzivní, ale na široký obrazovce to pak zase vypadá strašně děravý. Myslím tím široký rámy a prťavej text uvnitř.

Ten navigační panel to samý. Roztaženej je přes celou stránku, ale menu je jen úplně nalevo. A ještě tak tenkým písmem, že nelze na první pohled poznat, která položka je rozkliknutá, protože ta šedá a bílá na tom tmavým podkladu není zas až tak odlišitelná. Vsadil bych se, že mírně barvoslepí lidé ten rozdíl ani nepoznají..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0