Autor Zpráva
Peta8
Profil
Prosím o připomínky. Děkuji velmi.


http://www.ja-bezec.cz/
Petr ZZZ
Profil
Nechceš pokračovat v původním vláknu a na úvod napsat pár slov o tom, co se změnilo oproti starší verzi?
Peta8
Profil
Ono se změnilo absolutně vše. Jsou to v podstatě úplně nové stránky.
mimochodec
Profil
Tak pokud to zůstane tady, tak bych jen tak lehce okomentoval.

- v hlavním menu mi chybí zvýraznění aktuální položky
- nelíbí se mi, že odkaz "instagram" míří na úvodní stránku dolů. Pokud ta položka nepředstavuje odkaz na "svou" podstránku, zrušil bych ji.
- odkazy na stránce "Ostatní" nemíří nikam. Už název Ostatní mi nepřipadá moc šťastný a vzhledem k tomu, že nemá žádný efektivní obsah, je zbytečná.
- mám pocit, že když jsem odpoledne klikal po obrázcích, pár se jich odmítlo otevřít, vybíhala nějaká chybová hláška. Teď to nikde nevidím, tak mohlo jít o něco dočasného.

Jinak je to velmi slušné, není tomu co vážnějšího vytknout. Design neurazí, kód čistý, překvapila mě velmi dobrá čeština vč. špeků jako 10kilometrový, spojovníky nebo dokonce výpustka. Působí to až trochu zvláštně.

Tak jsem přece jen chybějící fotky našel - http://www.ja-bezec.cz/fotogalerie/2014/run-tour-hradec-kralove.php, třetí a čtvrtá.
Peta8
Profil
Děkuji velmi.

Stránky budu stále vylepšovat, proto zatím sbírám postřehy. Fotky jsem doplnil.

Je trochu smutné, že dobrá čeština působí zvláštně. Naučit se těch pár pravidel holt je nad síly mnohých, jak můžeme vidět všude kolem :-(
Taurus
Profil
Ona to není ani tak otázka češtiny jako typografie, kterou jsme se vůbec neučili. Nevím, jak je to na školách teď.
mimochodec
Profil
Peta8:
Jen ještě dodatek. Těch fotek tam chybí víc. Kde, to nevím, doporučuju projít to stránku po stránce.
Peta8
Profil
mimochodec:
Díky za upozornění, projedu to.
Mistr
Profil
Peta8:
K úvaze: Co ve stránce Hradecký kros 2014 podbarvit odkaz Fotografie k závodu zeleně, když o kousíček níže máš odkaz na fotografie zelený. Ale je možná pravdou, že ta modrá tam zapadá lépe, než zelená...

Co na titulní straně udělat odkazy u kapitol přímo z jednotlivých obrázků? Klepnutí přímo na obrázek u Fotogalerie funguje, ale jinde ne. Proč to nesjednotit?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0