Autor Zpráva
PiTS
Profil *
Ahoj,

drazí kolegové webaři, právě jsme spustili responzivní verzi našeho korporátního webu www.PiTS.cz postavenou na Bootstrap 3 a budeme vděční za lehké proklikání a otestovaní. Na některých stránkách ještě není kompletní copywriting a design tak hodnotit primárně použitelnost.

PS: Pokud naleznete nějakou chybku či budete mít dotaz rád poradím jak na to. Do reportu chyb prosím uvádějte verzi operačního systému, prohlížeče, zda máte nainstalovány nějaké pluginy a podobně.

Za kritiku a chválu předem děkuje tým vývojářů z PiTS s.r.o. ;-)
www.pits.cz
mimochodec
Profil
Myslím, že toto hned na úvodní straně asi není záměr: http://i.nahraj.to/f/K3Y.png
Opera 12.16.
Chamurappi
Profil
Reaguji na PiTSe:
V telefonu vidím místo šipek u kolotoče čtverečky, protože zneužíváš písmo na obrázky a mně se webfont nenačetl. Box s nápisem „Navigace“ vidím bez pozadí (takže bílý nápis není moc vidět) a pokud k němu zkusím dorolovat, uskočí kamsi pryč (asi se zkusí fixně pozicovat, v části mobilů ovšem fixní pozicování nešlape), takže dostat se někam jinam než na úvodní stránku je docela umění (nehledě na to, že rozbalené menu je opět průhledné, zcela bez pozadí). Ťuknutí na to slovo „Navigace“ nic nedělá. Windows Phone 7, Explorer 9, výchozí nastavení, pluginy nemám.

Na desktopu jsem si všiml, že obsah stránky poskočí v okamžiku, kdy se horní menu zafixuje.
Když je menu zafixované a dojedu na jeden ze čtverečků vpravo, začne se mi při animacích JS konzole plnit výjimkami.

Moc nerozumím snaze cpát všude kolotoče, ten tvůj horní kolotoč navíc ani neříká nic zajímavého. V prvním bloku je nicneříkající fráze a obrázek s lupou, která je asi porouchaná, protože to, co je za ní, nezvětšuje. Na druhém obrázku je telefon, který fotí mapu skrz ruku, a fráze o tom, že jsou aplikace přístupné z celého světa (jinými slovy říkáš, že nebráníš aktivně lidem z jiných koutů planety je používat, což bych nevnímal jako významnou přednost, ale jako normální věc). A ve čtvrtém bloku „E-Shop, prodávat, prodávat...“ — hm, úderné, úderné. To tam ten kolotoč máš z povinnosti?

Šedivé odkazy nahoře mají nízký kontrast. Odkazu „cs“ nerozumím, nikam nevede.
Plaváček
Profil
PiTS:

Mně "došlo k potižím s certifikátem zabezpeční pro tento server" a dál jsem tedy nepokračoval. Android, Galaxy S2.

P.S. V IE 9 na desktopu vám také funguje nějak prapodivně.
Marschmallow
Profil
PiTS:
Windows Phone 8.0, Internet Explorer 11 na šířku (na výšku stejné):
Fisir
Profil
Reaguji na Marschmallowa:
Ve Windows Phone 8.1 je to OK (jen to fixní menu je hrozně velké). Screenshot dodat nemůžu, nefunguje mi zamykací tlačítko.
Marschmallow
Profil
PiTS:
Jinak na iPadu vše v pohodě i to fixní menu.
Chrome, iOS 7.1.2
PiTS
Profil *
PiTS:
Všem děkuji.... Na odlazení chyb se začíná pracovat a o průběhu budu informovat zde na foru.


Plaváček:
SSL odstraněno děkuji za upozornění...


mimochodec:
Toto je již fixlé pro starší rodinku IEček... pro operu bude doplněno.


Chamurappi:
Pokud se provede prosadit názor tak kolotoč s trochu štěstí v nové verzi na doctrině úplně zmizí a budou zde užitečnější informace. Za hlášení chyb z IE děkuji... nezbývá nic jiného něž si rozběhnout virtuál s MS a poprat se s tím. Tmavší odstín šedivé se mi podařilo protlačit o proti původnímu návrhu již bylo vícero stížností. S nahráním nové verze zmizí veškeré odkazy, které vedou nikam ... dokud pro ně opravdu nebude obsah. Průšvih zatím zůstává ten fix pro mobily bohužel je to přání... napadá někoho nějaká ukázka funkčního řešení pro IE?


Marschmallow:
Na IE jak jsem psal se již pracuje... Aspoň, že na Unixových systémech a chrome ok. Děkuji za info.


Chamurappi:
A ještě pro zasmání... Lupu v kolotoči se pár postarších uživatelů ve stylu "já bych ty internety zakázala úplně" snažilo uchopit a požívat ke zvětšování ostatního obsahu.... Jen pro případ, že by někdo někam chtěl dávat lupu. :-D
PiTS
Profil *
Konečně na pozadí jede nové cms na doctrině což zapříčínilo 3x vetší rychlost bez cache .... teď odladit ten design ... děkuji za vaše názory, které pomohli protlačit ostranění kolotoče (carouselu) a nahradí jej rovnou služby až je dopracuje grafička...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0