Autor Zpráva
Marti_n
Profil
Dobrý deň,

Sme mladý team vo veku 18 rokov, ktorý sa už rok a pol pokúšame vybudovať browser hru, ktorá bude odlišná od tých ostatných. Začali sme s nulovými vedomosťami ohľadne programovania a grafiky a pomaly sme sa učili a stále sa učíme nové veci.

Takže predstavujem Vám našu hru League of Clans, ktorá je hlavne založená na teamovej spolupráci.
Projekt pozostáva z dvoch častí:
1) Portál
2) Hra

Portál - slúži ako malá sociálna sieť komunity s administrátormi, ktorý je prepojený z hrou. Portál nie je rozpracovaný je tam zatiaľ iba registrácia, prihlásenie a prepojenie herných svetov a registrácia ne herné svety. Ďalej tam bude wiki, fórum, novinky, chat atď.

Hra - Na výber máte z troch národov a to Križiaci, Saracéni a Vikingovia. Každý národ má vlastnú grafiku, vlastné herné prostredie, vlastné jednotky, vlastnú ekonomiku. Hra je teraz v štádiu vývoja, je hotová na cca 80% nie je tam pár doplnkov, ktoré ale nezasahujú do toho aby ste hru nemohli hrať.

Portál aj hra sú robené cez responzívny design. Portál je už na lepšej úrovni responzívneho designu ako hra, ale aj hra sa celá prerobí do detailov. Neskôr by sme chceli urobiť aplikáciu.

Takže chcel by som vedieť Váš názor na celý koncept, teda na portáli nemáte čo hodnotiť, ale dá sa to komplexne zhodnotiť.
Prikladám vám sem aj testovacie údaje: Meno: test, Heslo: tester.
Bol by som rád keby sa Vám hra páčila, tak aby ste sa aj zaregistrovali, aby sme videli spätnú väzbu :)

LINK
Jozin
Profil
Zdravím,

hru jsem chtěl zkusit, ale hned po přihlášení se dole objeví postavička co mi něco píše, rád bych se podíval dál, ale bohužel, šipka nefunguje a na scrool můžu zapomenout. Mám Firefox, jestli máte optimalizováno pro jiný prohléžeč, nenapsali jste to...

Nicméně jsem se dal do projíždění rozhraní... šipka nahoře (menu) mě zaujala až jako poslední, což asi není moc dobře, když tam dělám nějaké úkony, jenže další error je ten, že nevím jaké, cotojátka mi chybí, hra mi neříká, co to je, dokud na to neklepnu (možná opět error s Firefoxem).

Zjistil jsem, že nemám žádné vojáky a "nějak" jsem se dostal na herní mapu, kde jsem nevěděl moc co dělat, tak jsem prostě klepl na jeden "hrad", ukázala se u něj ikonka, jaká? Co znamená? Nevím.

U několika položek menu se mi objevila chybová zpráva, že to není implementováno, dobře, chápu, ale stejně nevím, co to mělo dělat :/

Nakonec se vrátím k tomu co mě zaujmulo na začátku, input command, jen škoda, že jsem nepřišel na způsob, jak příkaz odeslat ba co víc, kde sehnat seznam příkazů.

Co se týče grafiky, tak není špatná, ale ztrácím se v ní, celkově mám pocit, že je okno hry nalepené nahoru, nějaký rám okolo (ne bílí jak je po stranách), by se hodil ;)

Doufám, že to nebudete brát tak, že děláte všechno blbě a že se na to máte vybodnout, naopak máte můj obdiv, že jste se do něčeho takového dali a že máte "hru", co už očividně něco dělá a přeji hodně zdaru do budoucna, aby jste hru dokončili, Jozin.
stitch123
Profil
Ahoj.

Při registraci jsem problémy neměl. V Chromu vše nádherně funguje, ostatní prohlížeče jsem nezkoušel.

Při výběru národnosti jsem si všiml této věty:
,,Crusaders are a little bit neautral nation..."
Předpokládám, že by tam mělo být "neutral". Zároveň nejsem úplně nejlepší angličtinář, ale jaksi mi tam nesedí to "little bit". Nešlo by to vyhodit?

V tutoriálu bych asi omezil počet smajlíků, podle mě to ubírá na profesionalitě. Taky se na každé straně aspoň jednou objevuje slovo "shrnout".

Grafika moc hezká, až na tu mapu měst, která je hrozně prázdná. Taky by nebylo od věci zvýraznit hráčova města.

Též by se hodilo někam napsat seznam příkazů do "Command" řádku, ale to se pravděpodobně objeví na wikipedii, že?

Portál jsem nezkoumal, takže k tomu nemůžu nic říct.

Nenechte se odradit a pokračujte dál! Nápad je to rozhodně zajímavej. Hru si určitě zahraju.
Marti_n
Profil
Ďakujeme, nenecháme sa odradiť, už dosť dlho makáme a prešli sme si aj horšími obdobiami. No k anglickému prekladu sme sa moc nevenovali, prerobí sa. Okej tutorial pomeníme do novej verzie. Čo sa týka mapy, pribudnú tam veci v novších verziách. Áno príkazy budú vo wiki neskôr, teraz pracujeme na portáli, beží beta máme už cez 400 užívateľov, investora sme zohnali , článok na nete na vyšiel. Pomaličky sa to rozbieha, len treba makať :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0