Autor Zpráva
karloss
Profil
Prosím o kritiku webu Vylepeno.cz . Dík
DJ Miky
Profil
1) Je to už možná tisící internetový bazar. Měl bys návštěvníkovi vysvětlit, v čem je zrovna ten tvůj výjimečný a proč bych si měl pro vložení inzerátu zvolit právě tento.
2) Nemůžu si pomoct, ale písmeno „V“ je v logu oproti zbytku textu tak nevýrazné, že mi logo spíš připadá jako „ylepeno.cz“.
3) Odkazy nejsou odlišené od textu, nejde poznat, na co se dá kliknout.
4) Pokud mám o malinko zvětšené písmo, jsou ve výpisu nabídek useknuté řádky s datem, kategorií, PSČ a městem (mají nastavenou pevnou výšku a overflow:hidden).
5) V kategorii nefunguje dobře přepínání řazení – vždy se výpis vrátí na všechny nabídky.
6) Pokud si rozkliknu kategorii, např. „Auto - moto“, není moc logické, že kliknutím na tento název kategorie se dostanu o úroveň výš. Stejně tak když si dále rozkliknu „Motocykly a čtyřkolky“, nemám se jak dostat zpět na „Auto - moto“.
7) Odkaz pro smazání/editování by mohl zůstat jen v detailu inzerátu, ve výpisu akorát ruší a naprostá většina lidí si nebude prohlížet výpis kvůli smazání/editaci inzerátů.
karloss
Profil
Moc dík za postřehy. pracuju na nich.
nespokojený
Profil *
Dobrý den,
na vašem portálu mám několik inzerátů, které již nejsou aktuální. Chtěl bych je smazat, ale nemám bohužel heslo. Můžete vygenerovat nové heslo, příp. mé inzeráty smazat?
Děkuji J. V
.

Takto se již 2 týdny snažím o odpověď, ale správce se mnou nekomunikuje. Proto tento web nedoporučuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0