Autor Zpráva
Elektroodpadář
Profil *
Dobrý den,

mohl bych poprosit o názor na stránku www.vykup-vysocany.cz ? Mám několik technických problémů s fontama, s popisem obrázků a podobně, na tom ještě zapracuji (prozatím mimo moje síly), ale nemyslím, že to je hlavní problém. Návštěvnost celkem mám ( i díky placené propagaci). Velká část návštěvníků odejde již z úvodní stránky. Z části to jsou návštěvníci z jiného regionu (Brno, Ostrava, Olomouc apod), kteří narazí na informaci o Praze a odejdou. U těch ostatních ale netuším, proč odejdou. Dále velká část odejde po shlédnutí ceníku, což jsou pravděpodobně běžní uživatelé, kterým se nelíbí cena. Nejvíce mě ale trápí větší firmy, které projdou více stránek, skončí většinou na kontaktu a pak odejdou a již se neozvou ani nevrátí. Můžete poradit, co je může odrazovat?

Děkuji Pavel Štoll
Marschmallow
Profil
Elektroodpadář:
Promiň, ale co vlastně chceš hodnotit na stažené šabloně pro Joomlu od www.webtemplatesbox.com ?

Můžete poradit, co je může odrazovat?
Myslím, že bych tohle vlákno asi přesunul do SEO.

1.) Jinak se mi stránka líbí až na ten font (nepočítám špatné vykreslování) a ten Facebook like box.
2.) Taky bych změnil favicon na jiný, než ten od Joomly
3.) do patičky bych dal Copyright
4.) mapu v kontaktech bych dal posunovací
Elektroodpadář
Profil *
Marschmallow:
Šablonu hodnotit nechci samozřejmě. Jde mi spíše o obsah, obrázky a podobně. Lidi bych na facebook chtěl také přilákat, časem tam chceme dodávat fotky rozebírání různých věcí a zjistit, jestli o to je zájem nebo ne (dle statistik sice nikdo nelajkuje, ale zaujalo to lidi). Máte problém s facebookem obecně, nebo jenom s tím like boxem? Můžete prosím trochu rozvést? Děkuji
mimochodec
Profil
Font v opeře 12.16: http://i.nahraj.to/f/Krw.png
Marschmallow
Profil
Elektroodpadář:
Neladí mi tam ten okraj - border. Kdyby to byl samostatný Like box tak jo, ale s tím výpisem příspěvků se to hodí spíš do Kontaktů... Každopádně na Facebooku existuje funkce (po dosaženi asi 30 Liků), že Vám tot zobrazí, kolik lidí co zobrazilo a kteří to byli. P.S.: Máš zapnuto latin-extended. Taky můžeš vyzkoušet místn Fontokuk (fontokuk.webylon.info) od Chamurappiho

mimochodec:
Mně se to děje taky - Internet Explorer, Windows Phone 8. Na počítači Windows 7 s Mozillou se vše vykresluje dobře.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0