Autor Zpráva
jou222
Profil
Zdravím,

před pár dny jsme spustili nový web přes WP 3.9.2 a chci se opitat co by jste mu vytkli a co vás zaujalo, příjmu jakoukoliv kritiku, či nápad na zlepšení.

www.hc-kladivari.cz (pardon :D)

Děkuji Jou ;)
Batrachus
Profil
Mmmožná by se hodil odkaz.
Jan Tvrdík
Profil
www.hc-kladivari.cz (snad)
mimochodec
Profil
Tak nějak sestaveno bez ladu a skladu. Informace se tam člověk dozví, účel to splní, je ale vidět, že ti chybí buď grafický cit nebo zájem nějak o designu přemýšlet.

Jen co vidím na úvodní straně:
- odkazy na jiné weby... je možné, že když mě zajímají kladiváři, bude mě zajímat nějaký konkurenční klub? Ne-li, ty odkazy jsou zbytečné.
- svislé HOCKEY TEAM
- barvy hlavního menu - šedý text na modrém pozadí je málo kontrastní, položky podmenu TÝM mají k čitelnosti ještě dál
- většina textu je v Times New Roman, což je písmo značně okoukané a k webu sportovního klubu (tzn. akce, dynamika, síla) se nehodí
- v řádcích tabulky vpravo dole chybí nějaké vnitřní odsazení zleva

Krom toho: na webu hokejového klubu bych čekal větší orientaci na fanoušky. Tzn fotky týmu jako celku, pak hráčů jednotlivě. Možná možnost napsat si konkrétnímu hráči o autogram apod. Taky třeba nějaký eshop - trička, propisky, šály a tyhle věci.
jou222
Profil
Zdravím,

mimochodec:

děkuji za tvou kritiku.


Ano, nikdo z nás hráčů není grafik a přijímám svou vinnu, že nemám cit pro grafiku.

1) Odkazy na horní liště jsme převzali ve stylu HCV

3) Díky za radu barvy změníme

4) font jsem použil minion-pro ale souhlasím s tebou je podobné Timesu (ale zvážím nějakou náhradu, více dynamicky)

6) Nejsme nějaký extra klub, hrajeme Amatérskou ligu, takže fanoušci jsou naše přítelkyně, manželky a u některých jejich děti :)

Hlavně na webu používáme věci pro nás hráče, třeba přihlašování na zápasy at.



Ale moc děkuji za kritiku.

a příjmu další ať to můžeme zlepšit :)
Bubák
Profil
jou222:
4) font jsem použil minion-pro
Ale neudělal jsi nic pro to, aby se písmo Minion Pro zobrazilo návštěvníkům, kteří ho nemají nainstalované.
jou222
Profil
Bubák

děkuji bubáku, do budoucna si na to dám pozor :)

už jsem to vyřešil použítím jiného fontu
Kcko
Profil
jou222:
Hlavička je pěkná, střed webu je odfláklý. Postranní nápisy Hockey Team tam jsou zbytečné a ruší.
K tomu středu webu, je zbytečně tmavý a zamyslel bych taky nad tím jak předkládat ty informace v blocích, tikají mi oči, nevím na co dřív koukat.
jou222
Profil
Kcko a mimochodec

díky za radu s tím svislým nápisem, dal jsem jej pryč.


Kcko

s tím středem se pokusím něco vymyslet.

opět děkuji za cenné rady Jou
mimochodec
Profil
jou222, jou222:
Vidím font, barvy, vypadá to líp. ještě bych určitě doplnil ty fotky.
jou222
Profil
mimochodec:

ano fotky doplníme, máme mít nějaký přípravný zápas, takže je hned doplníme :)

Jinak děkuji za ty rady :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0