Autor Zpráva
Alku
Profil *
Dobrý den,

zajímal by mě Váš názor na web www.autolaku.cz z technického hlediska.
Web běží již 4 měsíce a stále se nedaří zlepšit pozice ve vyhledávání.
Zajímalo by mě, zda robot prohližečů prochází i produktové karty např. http://autoalku.cz/produkt/odvzdusnovaci-sroub-0
Respektive proč není web ve vyhledávačích vidět na vyhledávací dotaz obsahující kód zboží?
Víme o chybějícím odakzovém profilu, na kterém pracujeme.
A ještě jeden dotaz. Může být příčinou i skutečnost, že není vyřešenno přesměrování autoalku.cz --- www.autoalku.cz ?
Díky moc a přeji hezký den
Davex
Profil
Alku:
Asi nemá cenu zabíhat do technických detailů. Stačí jen to, že z uživatelského hlediska je ten web katastrofa. Za největší problém považuji chybějící navigaci do kategorie na produktových kartách a minimalistické popisy zboží.

Zajímalo by mě, zda robot prohližečů prochází i produktové karty např. http://autoalku.cz/produkt/odvzdusnovaci-sroub-0
Ano, prochází a nachází.

Respektive proč není web ve vyhledávačích vidět na vyhledávací dotaz obsahující kód zboží?
Protože jiné stránky s kódem zboží vyhodnotil vyhledávač jako lepší. Mimochodem, lidé hledají především kód zboží?

A ještě jeden dotaz. Může být příčinou i skutečnost, že není vyřešenno přesměrování autoalku.cz --- www.autoalku.cz ?
Pokud web nemá žádné zpětné odkazy, tak chybějící přesměrování na variantu s www není hlavní příčina umísťování na zadních pozicích ve vyhledávači. Mít nastavené přesměrování všech adres na odpovídající preferovanou variantu je obecně užitečné, především pokud vznikají zpětné odkazy v nejednotné podobě, jak je vidět ve tvém příspěvku (jednou špatný odkaz, podruhé bez www a potřetí s www).
Alku
Profil *
Díky za odpověď.
ad web je z hlediska uživatele katastrofa
No tak to je nadělení ! Můžete prosím Vás shrnout do několika bodů, postačí jen základní.

Nerozumím chybějící navigaci do kategorie na produktových kartách.
Myslíte tím, pokud je uživatel na detailu produktové karty, nikde není vidět kategorie, kde se nachází ?

ad prochází a nachází
Ale proč tedy, pokud zadám kód zboží, je web autoalku.cz ve výsledcích vyhledávaání zařazen až za úplnými nesmysly ?

ad poslední dotaz
Zapracovat na odkazovém profilu.

Díky moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0