Autor Zpráva
eero
Profil *
Zdravím,
rád bych Vás poprosil o názor na naše stránky http://mmhydraulic.cz
pcmanik
Profil
eero:
Celkom pekná stránka pôsobí na mňa dobrým dojmom, ale mám pár pripomienok:

1. Tá lišta s vyhľadavánim tam zbytočne zaberá miesto a pritom ani nefunguje, naviac myslím že ju stačí umiestniť len do eshopu.
2. Kontakt vo footeri je veľmi zle čitateľný, je málym písmom a naviac kontrast medzi ním a pozadím je extrémne malý.
3. Mal vo footeri by mohol byť klikateľný, aby som mohol priamo písať mail a nie ešte kopírovať adresu.
4. Na stránke kontakty keď nič nevyplním v kontaktom formulári, tak dostanem chybovú hlášku v angličtine. Pričom to označí ako nevyplnené len jedno pole.
5. Šípku na scrollovanie hore máte nejakú zabugovanú, keď manuálne prejdem hore, vlastne aj keď na ňu kliknem tak väčšinou už nezmizne.
6. K zdrojovému kódu sa ani nemá moc cenu čo vyjadrovať keďže je to robené pomocou joomli, ale 3 krát vložené jQuery a plus MooTools to sa vážne len tak nevidí.
7. Web sa tvári že je responsibilný, ale menu Please select your page prekrýva logo a naviac ani nefunguje - pri rozlíšení okolo 900 pixelov.
H4UnT3R
Profil *
Co to je za logiku - na úvod můžu kliknout, na služby a prodej a bazar ne, na ostatní zase jo...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0