Autor Zpráva
Mingan
Profil
Pěkný večer,

chtěl bych vás požádat o ohodnocení designu nové verze weblogu. Jde jen o design. Ano v menu jsou odkazy jako "blabla", ale o to moc nejde. Komentáře pod tím také nejsou funkční. Hodnocení prosím piště sem. Vím, že nejsem grafik, ale snažím se, jak to jde.

http://www.jargan.ic.cz/skladiste/ukazka/ukazka.html

Předem děkuju

Štěpán Pilař aka Mingan
Spikee
Profil
- pozadie s textom "webdesign" zhoršuje čitateľnosť textu
- nepáči sa mi to, že hlavička je širšia ako zvyšok textu
Inak je to dobré.
*Čvachta*
Profil *
Pěkné, ale určitě bych použil jiné typy písma. Do kódu jsem nekoukal.
Mingan
Profil
Spikee» Jedna z věcí, kterou jsem si pořeboval ověřit, dám to ještě průhlednější. Ta hlavička, byla to taková chyba, neuvědomil jsem si to při návrhu, ale už to nebudu měnit.

*Čvachta*» Jaké třeba?
Mingan
Profil
Ještě bych se chtěl zeptat, co si myslíte o reakci při :hover u běžných odkazů. Není to moc výrazné?
kohout
Profil
Co takhle zkusit to dát do jiných barev, světlejších? Napři bílá, světle-šedá, a např jahodově červená, nebo něco kontrastního. Jinak pěkný !
Mingan
Profil
kohout» Uvidím jestli udělám barevné variace. Takhle jsem to udělal jako kontrast k hygienickým modrým webům. Naschvál
Mingan
Profil
Upravil jsem tu hlavičku a zprůhlednil podkladové obrázky, aby text byl více čitelný
Mingan
Profil
Udělal jsem pár drobností. Nastyloval jsem komentáře. To ještě dojde ke změnám, až bude zprovozněn nový systém a pak se pomocí JS budou zvýrazňovat komentáře barvou podkladu. Nějak se ještě musím vypořádat s nadpisy. Mít samotný nadpis je dost chabé, ale vzhledem ke změně rámečku tam teď esedí obrázek (šipka). Nevím, co s ním... Prosím, poraďte mi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0