Autor Zpráva
Wolferine
Profil
Zdravím,
se ženou jsme rozjeli e-shop s tričky se zvířátky.
Zatím nám jede cca měsíc, nějaké objednávky byly ale prozatím žádná vlká hitpárada. E-shop je založený na Opencartu s pár modifikacema.
Můžete se kdyžtak mrknou a poradit co a jak dál? Nějaké zásadní chyby? Co případně zlepšit/upravit?
Děkuji
www.zvirecitricka.cz
candiess
Profil
Wolferine:
někdy se nenačte se slideshow
V patičce je testovací text (nevhodné pro produkční server)
Ta stránka detailu produktu je strašně nepřehledná, oddělte eshopové věci od sociálních ikon atd
http://www.zvirecitricka.cz/Damske-mikiny/AnimalInside-AsijskDrak(DamskaMikina) po kliknutí na černou barvu vyskočí error 500 nebo chybovka
design stránek neoslní
udělejte si favicon
responsivní šablona by taky nebyla na škodu, osobně více nakupuji přes mobiil než desktop

celkově to vypadá jako home-made e-shop, nízké nákldy, ale nízká návštěvnost, dejte tomu trošku grafický šmrnc, co investujete do dobré grafiky se vám vrátí v klientech :)
Krakatoa
Profil
Obrázek loga má v názvu banner. Nebude se pravděpodobně zobrazovat uživatelům s adblockem.
Pod pojmem banner si člověk představí zejména reklamu: http://cs.wikipedia.org/wiki/Banner
Tori
Profil
Nefunguje vyhledávání v pravém horním rohu - ani Enter, ani kliknutí na lupu.
Wolferine
Profil
Tori:
Díky za reakci - můžete specifikovat na jakém os a prohlížeči? Já když to testuju na win8 a ve firefoxu či Internet exploreru tak mi vyhledávání funguje


Krakatoa:
Děkuji za podnět, názve změním i když mě konkrétně to funguje i s Adblockem (co s ním nejede je FB plugin)


candiess:
Děkuji za reakci:
* proč se nenačte slideshow tedy netuší,. už sme si toho jednou všiml ale myslel jsem že je chyba u mě, do toho modulu nebylo nijak zasaháno.
* jaký testovací text v patiče máte na mysli?
* obrázek upraven, navíc tam byl špatný, jen netuším proč při prohlížení jsou tam ty obrázky dvakrát...
* design je základní šablona Opencartu jen s drobnýma změnama - uvažujeme co s tím
* favicon doděláme, nějak se na něj pro jiné věco pozapomělo, díky
* nad responsivní šablonou sme již uvažoval, jen nevím jakou vybrat...

Ano je to home-made eshop, úpravy jsem dělal sám:) Zatím začínáme, úpravy jsou rozhodně v plánu - pro začátek asi jiná šablona jn je otázka jakou vybrat, jde mi z toho hlava kolem....

Díky
Tori
Profil
Chrome 35.0.1916.153, SUSE 13.1. Vyhledávání funguje v nákupním košíku, nefunguje všude tam, kde se v konzoli zobrazují nějaké chybové hlášky (nevím jestli jen ze slideru, nebo i jiné).
Wolferine
Profil
Přidal jsem změnu thumbnailu po najetí myši a přemýšlíme nad nějakou tou šablonou.
Co říkáte na tuhle:
www.metro-oc.any-themes.com/metroshop4/ - tmavá verze
www.metro-oc.any-themes.com/metroshop1/ - světlá verze
popř jiné barvičky, to jde nastavit

Nám se ženou se líbí ale oba už pár let používáme winds phone tak jsme asi ovlivněni:)
candiess
Profil
Wolferine:
Když už šablona, tak určitě světlejší. Tmavé barvy navozují depresivní náladu, tudíž i značně sníží zisky e-shopu. Můj názor.
Wolferine
Profil
candiess:
Díka za názor, já osobně mám rad tmavou ale chápu že budu asi vyjímka:)
Co konkrétně edy tahle ve světlé verzi? Mě se ten styl docela líbí ale jistý si vhodností k e-shopu nejsem tak se radši ptám - vím že volba bude ale na mě
candiess
Profil
Wolferine:
Upřímně, dělat e-shop stylem metra je špatný nápad. Jednak budou uživatele slušně zmatení, v horším případě vás budou považovat za partnery Microsoftu. Není nad originální design od grafika, v klidu to s ním projednat, říct si co chcete. Zase tolik to dneska nestojí a pokud máte dobrý finanční plán, vrátí se vám to v brzké době. Navíc si vás klienti spojí s daným designem stránek, logem, vším. Je to vaše vizitka. Nebo chcete mít vizitku jako Microsoft? Ja osobně bych na takovém webu nenakupoval..
PavelF
Profil
Dobrý denm

chci se zeptat, přes jaký modul nebo jak jste udělali ten box s novinkami.

Děkuji
Wolferine
Profil
PavelF:
Advance News System - je zdarma, jen je potřeba přeložit.

Jeslti má něko tip na dobré doplňky pro opencart tak sem s nimi:)
pavelf
Profil *
Já na svém eshopu www.svetposteli.com využívám doplňky z www.openartex.com

Pan je velice ochotný a vždy pomohl s instalaci.

pf
lionel messi
Profil
pavelf:
á na svém eshopu www.svetposteli.com využívám doplňky z www.openartex.com
>
Pan je velice ochotný a vždy pomohl s instalaci.
Dokáž prosím, že nie si spammer.
PavelF
Profil
lionel messi:
Nevím, jak to mám dokázat, ale používám například moduly PriceInc Tax, Universal Feed a Obě heureky. V dohledné době budu kupovat GoPay a Cetelem.
Nyní koukám, že jak jsem psal na mobilu, tak došlo k překlepu: je to www.opencartex.com
omlouvám se

stačí? :)
lionel messi
Profil
PavelF:
stačí? :)
Veľmi sa ospravedlňujem za krivé obvinenie, ku ktorému ma viedli dve veci:

1. Prvé dva príspevky si písal pod neregistrovaným nickom, čo mi bolo trochu podozrivé, keďže sa zdalo, že si tu prišiel práve dnes (myslel som si, že nejaký PavelF tu pôsobí, ale neprikladal som tomu vážnosť.
2. Formulácia príspevku [#13] mi prišla ako trochu spamerská. V rýchlosti som si ale dobre neprečítal príspevok [#12], kde je dôvod tvojej reakcie.

Ešte raz: Prepáč.
Tori
Profil
Wolferine:
můžete specifikovat na jakém os a prohlížeči?
Jen doplním - vyhledávání (a slider) nefungují pouze se zapnutým rozšířením AdBlockPlus, jak odhadl Krakatoa. Zapomněla jsem, že to vlastně používám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0