Autor Zpráva
Hudy
Profil
Zdravím všechny.

Zkusil jsem vytvořit stránečku o mně. Není to ještě všechno hotové, ale i tak vás poprosím o kritiku nebo pochvalu. Nápady nebo postřechy jsou vítany.

Děkuji.

Hudyho web
Huggi
Profil
hu..takova sit tabulek neni idelalni..navic kdyz by to slo prez par divu..

+v Opere ti trosku presahuje paticka dolu prez pozadi..
Hudy
Profil
Huggi

Tabulkový layout není IN to vím, ale v DIVech neumím. V FF i Opeře opravdu jde patička o asi 1px dolů, ale když se na to koukneš z druhé strany, tak to vypadá jako že to je úmyslně a to pak zase tak špatně nevypadá ne ? :-)
Pepee
Profil
Hmm logo co má skoro 200 kilo? To by chtělo trochu menší barevnou paletu a víc komprimovat...
Třeba takhle ...kvet.jpg...
Anonymní
Profil *
Pepee

Hmmm a vypadá to skoro stejně jako to moje. Tak já ho tam dám. To je fakt 193 kb tolik ?
Pepee
Profil
...přes modem by se to stahovaloooo.......tuším skoro 10 sekund??? To je podle mě dost.
No a pokud by to byly nějaký frekventovaný stránky (což třeba budou) tak ti vzniká dost zbytečnej trafic...
Timy
Profil
Hudy
pěkný design, jako vždy ;-)
- v sekci "o mně" špatný title
- mívám radši podtrhnuté odkazy
- "K tomuto účelu pak využijte "vzkazy" nebo zde uvedeného mejlu." -- to "vzkazy" bych udělal klikací, aby to vedlo na uno stránku
- kód opět radši hodnotit nebudu...
To je fakt 193 kb tolik ? -- jestliže máš modem s průměrnou stahovací rychlostí 2KB/s tak se to bude stahovat přes jeden a půl minuty. Logo na mém weblogu má 22KB.
kohout
Profil
Pěkný, jen trochu uprav kód, a možná je i moc velkej padding v obsahu.
HUggi
Profil *
Hudy tak se je nauc ..pro takovyhle lehky rozlozeni to neni nic slozityho..a je to i dost jednodusi..

+kdyz klikas na odkazy v menu..postupne..a 1-2px se ti meni sirka menu+obsahu..ruzne..
Michal Hudec
Profil
kohout

Myslíš v menu ?


HUggi

No pokusím se do toho dostat. Jak se mění šířka a u čeho přesně ? Projížděl jsem odkazy jak v FF 1.5, tak i Opeře 8.5 a všechno bylo stabilní a šířka se neměnila.
Huggi
Profil
kdyz postupne proklikavas menu tak se sirka celyho toho oranzovyho menu a sedyho obsahu..
a to tak ze jenom u Galerie to je stejne siroky jako logo..vsechny ostatni stranky jsou o trosku uzsi (+ vzkazy sou uzsi jste o neco vic)
++td sem si vsiml ze se trosicku asi menej i mezery mezi tema 'cudlikama'..
Huggi
Profil
jj jeste je to v opere 8.5 (1280*960)
+ v FF 1.5 CZ to poskakuje vic..trosku i nahoru/dolu a tam to neni uzsi ale sirsi nez logo..pro zmenu :))
Michal Hudec
Profil
Huggi

Máš pravdu. Až teď jsem si toho všiml.Zkusím to upravit. Děkuju Ti za postřeh.
ppooler
Profil
Mě se ta stránka libí hodně...
Michal Hudec
Profil
ppooler

Jo děkuju a děkuju za vzkaz na stránce. Jinak teď ji ještě předělávám, tak že verze na webu má ještě chyby :-( Prozatím ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0