Autor Zpráva
BuGeR
Profil
Dobrý den,

rád bych začal nabízet své služby potencionálním klientům prostřednictvím mého webu http://jirikrenek.cz/, který právě dokončuji. Ještě dělám na responsivní verzi, která ještě není hotová.
Před tím než ho vypustím do světa, by mě zajímal váš názor na tento web, popřípadě co změnit, zlepšit, apod.
Uvítám tedy nějakou konstruktivní kritiku.

Děkuji.
Mistr
Profil
BuGeR:
Drobnosti:
(1) Ve stránce O mně si oprav překlep zajímam.
(2) Ve stránce Moje služby si zas přeformuluj větu Neváhejte se mě nezávazně kontaktovat pro předběžnou kalkulaci ceny.
BuGeR
Profil
Mistr:
Díky! Opraveno.
final_
Profil *
"Nejsem plátce DPH"
chyba Vám tam IČ
MartinP
Profil *
Máš tam spoustu pravopisných chyb, měl jsem je tu vypsané, jenže po odeslání zmizely a ani zpět nepomohlo.

Ve službách máš kontaktjte - chybí u
Pak v o mě máš spoustu chyb
by jste -> byste
před či se píše čárka
programech, ne programu
BuGeR
Profil
Díky, opraveno. :-) Každopádně to budu muset ještě celé pročíst, kdybych tam měl další chybky.
MartinP
Profil *
V referencích máš u všeho stejný popisek.
Marschmallow
Profil
BuGeR:
Moje služby - dle přání jí i nakóduju nakóduji
Moje služby - začínáš malým písmenem, ale na začátku věty - po tečce - zase velkým, není to moc hezké
Reference - u všeho stejný popisek (viz. [#7]) + máš slovo fotogalérie fotogalerie
Patička - pod patičkou máš zbytečně moc místa.
Menu - u hoveru by se mi líbil přechod v CSS - transition: 0.8s;
BuGeR
Profil
Toho jsem si vůbec nevšiml. Děkuju
juriad
Profil
Marschmallow:
Když už opravuješ, tak prosím pořádně:
Moje služby - dle přání ji i nakóduji nakóduji
BuGeR
Profil
Díky za vaše připomínky. Ještě se chci zeptat, jak na vás působí grafika webu?
Někteří říkají, že ta hlavička (modrá část) je moc velká, některým zase takto vyhovuje. Jak působí na vás?
Marschmallow
Profil
BuGeR:
Asi záleží na velikosti monitoru a jeho rozlišení. Naopak se mi nelíbí to podtržítko u nadpisu každé kategorie webu. Taky mi přijde moc velký odstup od menu a nadpisu (nemyslím Tvé jméno, ale podstránky) stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0