Autor Zpráva
Jiriczek55
Profil
Dobrý den, rád bych znal Váš názor na můj nový projekt www.svatbyvbeskydech.cz
Což by měl být především katalog s kontakty na firmy.

Vzhledově je použita a jen mírně upravená šablona z wordpressu. Jaký máte pocit ze stránek?

Děkuji moc
Jirka
jefitto44
Profil
Pekne naozaj... len to kruho dole - Ďakujeme za dôveru by som vyhodil... príde mi to ako volebný slogan :D
anynomnní
Profil *
Jiriczek55:
- Proč menu nemá nějaké popisky? Čekání na title je zdlouhavé.
- Předsvatební přípravy s ikonky tužky? Hm, nějak mi unikl smysl, copak připravuješ jen na papíře?
- Články/blog mají nějaké dvě šipky (světlejší a tmavší), ale na žádnou nejde kliknout
- Efekt při načítání textů a vyskakování obrázků je kýčovité
- http://svatbyvbeskydech.cz/desatero-svatebniho-fotografa/ - chybí margin kolem obrázku
- "Nejsme plátci DPH. Provozovatel: Jiří Majer": Nejsi, nebo nejste? Spíše nejsi, že?
- Proč je pod každým odstavečkem e-mail svatby@portretista.cz? Trochu mi to zavání SEO spamem. Každopádně se to mi to nelíbí. Chápu, že to je mail na tebe a snažíš se té druhé doméně pomoct, ale...
- Třicetinásobné zopakování podivné CSS deklarace .vc_custom_1412009565256{padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;} mi přijde podivné.
- Při skrolování škubavě poskakuje menu, není to hezké.
- Vím, že je to WP šablona a kódování třeba ani nerozumíš (nechci se plést), ale ikonkové menu bych ponechal trochu déle. Když se změní na select, alespoň ho přelož do češtiny a někam umísti, na středu a nad obsahem je děsný.
Jiriczek55
Profil
Děkuji za odpověď.
- popisky jsem zkoušel, ale vzhledem k malým ikonám, se mi je nepodařilo nacpat tak aby to vypadalo normálně a nepřekrývaly se
- nevím tužka mi přišla vhodná
- šipky jsou klikací a scrollují se tak články (mně to funguje na všech prohlížečích)
- souhlas
- opravím
- ano
- ty maily tam jsou jen do té doby, než stránky spustím, pak doufám že se místa zaplní zápisy firem
- to nevím, ale je to zápis visual composeru
- mně to jede plynule
- myslíte menu v mobilním zobrazení?
juriad
Profil
1) Nevýrazný hover v menu
2) ČLÁNKY|BLOG - mezery kolem svislítka
3) Málo kontrastní barva textu
Taurus
Profil
Jiriczek55:
popisky jsem zkoušel, ale vzhledem k malým ikonám, se mi je nepodařilo nacpat tak aby to vypadalo normálně a nepřekrývaly se

Je mnoho způsobů, jak si poradit. Ale pokud by to zůstalo takto, byla by to z hlediska použitelnosti velká chyba. Vždyť menu je to to hlavní na stránce. Je to jako bych na pračce otáčel kolečkem a až pak zjistil, co daný stav dělá. Raději bych pral v ruce.

Ikonky nejsou moc dopovídající tomu, co se pod nimi skrývá. V kombinaci s absencí textu je to...

Posouvající se texty jsou opravdu přehnané. Články by si zasloužily stejně vysoké obdélníky. Obecné podmínky jsou celé italikou, to není moc pěkné. Jinak je to celkem hezký web.
Jiriczek55
Profil
Budu moc rád, když mi tady někdo pomůže s popiskami v menu a d okáže vymyslet způsob jak to bude nejlépe vypadat.

Po realizaci se rád odměním.

Děkuji
anonymníí
Profil *
Jiriczek55:
Bude postačovat jakýkoliv popisek zobrazující se při hoveru.

Moderátor Petr ZZZ: Související: Jak udělat popisky v menu pomocí hoveru?
Vít Rabiňák
Profil
Jiriczek55:
Mám jen doplňující poznámky k menu, bohužel u stránky s nižší výškou to menu zaplňuje dost velkou část stránky, a jinak ty popisky bych vyřešil klidně graficky stejně jak jsou, jen by se ten text zobrazovat pod ikonou a hned, takže buď css či jquery řešení, které si to bude brát z titlu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0