Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ohodnoťte prosím nové stránky o Lipníku n. Beč. na adrese: Text odkazu
anonym104
Profil
trosku bych upravil kvalitu v levem menu tech "teček" nebo co to je :) a taky bych modrou v textu a jako hlavicky tabulek zmenil na tmavsi odstin... treba ten jaky mas na pozadi... jinak na zacatecnika.. jsi ne? :) tak je to celkem vpohode a prehledne... na obsah sem nekoukal
Anonymní
Profil *
Co na to říct. Prostě super
Spikee
Profil
- nadpis dať do logo
- logo urobiť klikacím
- je tam trošku veľa animovaných bannerov
- zrušiť vyskakovacie okno
anonym104
Profil
jj souhlasim.. oddelej tu vcelu... nebo co to je.. hodne to rusi
Anonymní
Profil *
Dík za hodnocení i když moc vás nepsalo, takže z těch několika odpovědí nedokáži určit jestli se stránky líbí nebo ne. Co se týče včely. Někoho to možná ruší, někoho ne. Já osobně jsem díky tomuto projektu přišel na zajímavé www stránky. Navíc je to také možnost, jak si něco málo přivydělat (tedy alespoň autoři to slibují, zatím z toho jsem nic neměl...), ale také lze tímto projektem vést vlastní reklmní kampaň.

Byl bych rád, kdybyste hodnotili zejména funkčnost stránek a případně kvalitu informací, protože co se týče grafického pojetí tak asi co člověk tak jiný názor a asi snad nelze vyhovět každým představám. Já při tvorbě www stránek kladu důraz zejména na funkčnost a pokud možno přehlednost, což se snad daří, nebo ne?

Takže klidně pište, hodnoťte! Využijte také ankety!
http://www.mestolipnik.wz.cz/
Huggi
Profil
me se stranky zas tak moc nelibej..hlavne barervna kombinace..
a zdaj se mi takovy rozhozeny..to logo a cela leva cast je takova neuzavrena..v obou krajnich sloupcich plno tabulek/ikonek ktery rusej...proste bych to vic zjednodusil :))
Anonymní
Profil *
b]a to je všechno? jen pište, hlasujte... přidána nová stránka - diskuzní fórum, zajímavé téma, připojte se také svým názorem![[/b]
Anonymní
Profil *
Stránky jsou dobré. Včela mi navdí. Barevná kombinace je v pořádku.
Anonymní
Profil *
Slabé
Anonymní
Profil *
Slabé, slabé, slabé!! A včem jsou slabé? Co tam chybí? Skákací panáčci? Nebo snad nahé ženské nebo co? To dokáže napsat každý. Jen bych rád viděl tvoje stránky!
musicstudio
Profil
Řekl bych že celkem solidní stránky, jednoduché, ale přehledné a především plně funkční, což jistě každý ocení! Jen tak dál! Líbí se mi zejména fotogalerie, i když by mohla být i o něco obsáhlejší, ale to snad časem bude že? A také možnost diskuze, teď tam máš navíc docela zajímavé téma pro každého.
Anonymní
Profil *
Máš pěkný zelený obchod. Stránky se mi libí.
Tomik
Profil
Stránky jsou zajímavé, avšak modrá barva docela bije do očí. Design není nejhorší, ale nepřipadá mi příliš reprezenattivní pro obecní web. Co se kódu týče, tak tabulky nemám rád a stejného vzhledu lze dosáhnout i pomocí CSS, doplň DOCTYPE. Hodnotím tom, že se stránky zobrazují na všech prohlížečích skoro stejně. Ikdyž v případě tabulek se to nemůže příliš rozpadat.
Tomik
Profil
Ještě jsem zapomněl dodat, že dávat na obecní stránky pop-up je trošku zvláštní přístup, žvlášť obecní web by měl co nejvíce vycházet svým návštěvníkům. Totéž ty animované gify (=banery). Hází to na tu obec špatné světlo. IMHO.
Anonymní
Profil *
Nevím co všichni máte proti té modré, ale mně se líbí.
Anonymní
Profil *
Je to pěkný nápad. Pokračuj dál.
DZer
Profil
Souhlasim s Tomikem.A k tý barvě...ta modrá(myslim tu co máš jako pozadí za "Aktuálně") není špatná.....ale proč si tam dal do pozadí tu fialovou....změň jí na tu modrou i bílá by byla lepší než ta hrozná fialová.....
Anonymní
Profil *
Pro Tomika - Jestli sis toho nevšiml, tak hned v úvodu je psáno, že se jedná o neoficiální stránky města!!, tudíž nelze to hodnotit jako oficiální web města.
Anonymní
Profil *
Výborný
Geo
Profil *
Asi by to chtělo vymazat příliš mnoho podpůrných příspěvků pod označením "Anonymní"...
Jinak, je skutečně tabulkový layout v divu budoucnost?
Anonymní
Profil *
Líbí se mi.
Anonymní
Profil *
Dobrý
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0