Autor Zpráva
Jakub Musil
Profil
Dobrý den,

prosím o Vaše hodnocení mé stránky na adrese www.jakubmusil.cz/.

Předem Vám děkuji za pozitivní i negativní kritiku.

S pozdravem,
Jakub Musil
Taurus
Profil
Nepodtrhávej co není odkazem. Pěkný flat design rozbíjí nehezká první fotografie. Nechápu klikací telefonní číslo na začátku. Copyright se píše trochu jinak. Favikonu bych barevně sjednotil s logem, reference postrádám a pozadí na stránce poskakují (všechny). "O mně" je asi zbytečně moc barevné, navíc část s fajfkou by měla působit pozitivněji než červeně. Při menším rozlišení (ne mobilní, ale menší jak 960 px) má vrch špatně vyrovnané ikony. Jinak pěkná práce.
Marschmallow
Profil
Jakub Musil:
1.) Po kliknutí na "Zadejte číslo", "Požádejte o konzultaci", nebo jakéhokoliv lightboxu se stránka posune doprava
2.) Chybí mi přehled referencí
3.) Stránka mi celkově přijde až moc prázdná a velká
4.) Favicon bych udělal modrý (ve stylu stránky), ne červený
5.) V titulku bych odstranil to plusko (+ online marketing)
6.) Na mobilu se ti v odstavci Co získáte zalamuje poslední slovo do fajfky, čímž se stává nečitelné (věta: Vyšší zisk pomocí online marketingu)
Celkově je to dobré.
snazimse
Profil
Tlačítko nahoru rolování,když chybí při promítání dolů,je velmi nepraktické u takového podlouhlého webu.
Red
Profil *
Tohle to dělá:
Video na YT

MacBook Air, OS X Yosemite
Safari 8.0 (10600.1.25)
martin1312
Profil
Po grafickej stránke je to pekné. Ale:
- na to, že tam nie je extra veľa informácií sa nascrollujem až-až
- to scrollovanie je ale nejaké spomalené, reaguje tak trochu oneskorene
- pri scrollovaní sa obrázky na pozadí divne zasekávajú

mám relatívne výkonné PC, takže tým to nebude.
win7, firefox

//EDIT
V Chrome obrázky nesekajú, ale scrollovanie stále reaguje oneskorene voči koliesku myši
Marschmallow
Profil
Red:
Toto video je soukromé.
Red
Profil *
Marschmallow:
Upraveno..
Stalker
Profil
Na mobilu máš plno věcí rozpadlých, zbytečně velké mezery mezi jednotlivými boxy a musím moc scrollovat
Marschmallow
Profil
Stalker:
Já naopak na Windows Phone 8.1 s IE nemám nic rozpadlého až na to zalomení posledního slova v "Co získáte" - [#3]
xROAL
Profil
Pri používaní touchpadu sa ten scroll správa, povedal by som, divne.
Bežné scrollovanie je moc rýchle, double-finger scroll je pekelne pomalý, flick zase najskôr nespraví skoro nič, potom stránka preskočí o veľký kus, chiral scroll ma v podstate hodí len na úplný koniec / začiatok, všetko sa správa inak než som zvyknutý.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jakuba Musila:
Proč nepoužíváš background-attachment: fixed, ale nějakou pomalou JS napodobeninu?
Stalker
Profil
[#10] Marschmallow
Na IP5s je to stále rozpadlé, jak jsem psal. Při pohledu na výšku do sebe zatíkají texty. Předpokladám, že Jakub nepočítal, že některé mobilní telefony mají zobrazovací šířku jen 320px.

Také mám horizontální scrollr a stále obrovské mezery. Stačí si to nasimulovat v prohlížeči a zobrazit si malé rozlišení. Responziv je zde bohužel zatím nešťastně řešený.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0