Autor Zpráva
RobertH
Profil
Dobrý den,

prosím o hodnocení mého portfolia www.pixturo.cz.

Nejsem profesionální kodér, ale grafik s tím, že občas sám kóduji některé projekty.
Marschmallow
Profil
RobertH:
1.) Proč mám na stránce dva posuvníky? - img.djpw.cz/jfb.png (dvě svislé čáry (z toho jedna nepoužitelná), místo jedné)
2.) Po kliknutí na položku v menu by se mohl objevit nějaký „posuvný“ efekt
3.) Při ručním scrollování do oblasti „Kdo jsem“ se zřejmě neúmyslně cuká Váš portrét
4.) Naprosto mě dostal hover efekt v referencích podle pohybu kurzoru
5.) V kontaktu bych si zaentinoval zavináč, aby Vám nechodily spamy - & # 6 4 ; (bez mezer)
6.) Background v části „Kontakt“ zasahuje nepěkně do poloprůhledného menu - img.djpw.cz/kfb.png
MartinP
Profil *
Web je velmi hezký, líbí se mi grafika.
mimochodec
Profil
Tohle zubaté mizerně čitelné písmo je tam proč?


Stejné písmo je zřejmě použito i v první části v logu (vidím HULEK) a možná i v části Kdo jsem. Tam bych navíc doporučil nechat udělat korekturu, chybí tam minimálně dvě čárky.

Dva scrollbary se mi taky nelíbí.

Vlevo nahoře je logo, vedle něj položka ÚVOD. Buď bych to spojil, nebo nechal jen jedno z toho. Ale za chybu bych to asi neoznačil, je to věc názoru.

Jinak čistá práce.
RobertH
Profil
Díky za komentáře, můžu vědět jaký jste použili prohlížeč a na jaké platformě? Jelikož se mi dva posuvníky nikde nezobrazují a i text mám hezky vyhlazený...
Marschmallow
Profil
RobertH:
jaký jste použili prohlížeč a na jaké platformě?
Google Chrome 38.0.2125.111 na Windows 7 Home Premium.
juriad
Profil
RobertH:
Máš overflow-y: scroll; u body i u html.

Osobně s vyhlazením problém nemám (Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64; rv:33.0) Gecko/20100101 Firefox/33.0).
Ale písmo mi přijde moc tenké a v tom about nedostatečně kontrastní (když vyhodím #333, tak je to lepší).
Nelíbí se mi delší texty psané verzálkami - špatně se to čte.

Ale ten efekt s následováním kurzoru je fakt úžasný.
Fisir
Profil
Reaguji na RobertHa:
Možná bych zvážil vyměnění písma v Kdo jsem a Kontaktu za nějaké méně okoukané. Pak bych to logo v horním menu ještě trochu více odsunul od strany, možná ho sloučil s odkazem Úvod. Samozřejmě zrušit ten druhý posuvník. Když sjedu až úplně dolů, stránka má dole 1 px bílý okraj a tím pádem i o jeden pixel zasahuje do menu. Nebyla by škoda to srovnat.

Jinak bych tě chtěl pochválit, že i přes posouvací pozadí a efekt u portfolia (který je mimochodem vážně hustej) se web na mém prastarém notebooku neseká. To už u mnoha prezentací grafiků není k vidění.
mimochodec
Profil
RobertH:
můžu vědět jaký jste použili prohlížeč a na jaké platformě?

Pravda, měl jsem to napsat. Win7 / opera 12.16.

juriad:
Ale ten efekt s následováním kurzoru je fakt úžasný.

Na úžasnosti tomu trochu ubere, když to uvidíš na pátém webu. Líp to vypadá, když jsou ty obrázky blíž u sebe.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0