Autor Zpráva
rovi
Profil
Dobrý den,

rád bych poprosil o nezávazné zhodnocení a doporučení, hlavně co se týká barevné kompozice a designu...

Barvy jsou v hodně velkém a nesourodém kontrastu a nehodí se k sobě. Všiml jsem si ještě nevýraznosti šedého textu na bílém pozadí.

Stránky jsou zde: Služby v Pohybu.cz

Děkuji za názor a čas.
Tomáš123
Profil
rovi:
Celá stránka pôsobí neusporiadane. Farby, navigácia, logo... Tlačítko hľadania by som urobil v rovnakom štýle ako tlačítko pridania do košíku. Používate font, ktorý nemá podporu všetkých českých znakov. Vidno to napríklad v nadpise „Kategorie produktů“. U položiek kategórii by som aplikoval väčší padding.

Barvy jsou v hodně velkém a nesourodém kontrastu a nehodí se k sobě. Všiml jsem si ještě nevýraznosti šedého textu na bílém pozadí.
Prečo ste tieto nedostatky neupravili, keď o nich viete?
rovi
Profil
Tomáš123:
Mohu poprosit o screen s těma kategoriema produktů?
Proč to neopravím? Zákazník původně chtěl tento extrém, ale asi po dvou dnech se rozmyslel, že už se mu to nelíbí. Tak se sám rozmýšlím, jakou tu kompozici zvolit.
Tomáš123
Profil
rovi:
Mohu poprosit o screen s těma kategoriema produktů?
Nech sa páči.
final
Profil
Celé zle, mrknite sa ako vyzerajú profesionálne woocommerce(či iné) šablóny
rovi
Profil
final:
OK, poprosím nějaký zdroj...
Petr ZZZ
Profil
Ještě jsem si všiml, že při hoveru se mění písmo na tučné, čímž dochází k nepěknému poskakování položek menu, protože tučné písmo potřebuje víc místa (někdy to skočí i o řádek).
jenikkozak
Profil
- Váš web je tragicky pomalý. Čekat 25 sekund na načtení stránky, kde téměř nic není, to máte hodně velké nároky na uživatele. Myslím si, že tímto sítem skoro nikdo neprojde. Při zmenšování okna prohlížeče má stránka co dělat, aby se dokázala vzpamatovat.
- Představa, že budu až několik desítek sekund čekat, než se mi zobrazí stránka, a pak budu sekundu obdivovat krásnou animaci, jak ono to úžasně přiletí, je dost nereálná.
- Vzhled stránky na mě nepůsobí dobrým dojmem. Kombinace barev se mi nelíbí. Logo je k webu přilepené tak nějak mimochodem, ke grafice webu moc nepasuje. Logo, menu, obsah a patička jsou samostatné celky, které k sobě příliš nepatří.
- Některé texty jsou patkovým písmem, jiné bezpatkovým, další jsou nesmyslně psané s Caps Lockem (což se v menu špatně čte, zvlášť když jsou některé položky zalomené na více řádků), bez nějakého zjevného logického uspořádání.

Zákazník původně chtěl tento extrém, ale asi po dvou dnech se rozmyslel, že už se mu to nelíbí. Tak se sám rozmýšlím, jakou tu kompozici zvolit.
Jako to je moc pěkný, že chceš zákazníkovi přinést modrý z nebe. Domnívám se ale, že to jsi právě ty, kdo by měl zákazníkovi předem vysvětlit, že jeho představy se zřejmě nesetkají s pochopením uživatelů. Pokud máte takové problémy v komunikaci, že se nejste schopní domluvit ani na tom, jak web bude vypadat, je asi načase, aby sis hledal jiného klienta, protože tohle nejspíš skončí rozladěním všech zúčastněných stran.
quatzael
Profil
rovi:
Myslím, že je to celé tak špatně zpracované, že bude nejlepší to celý zahodit a začít úplně od začátku. Aspoň pokud jde o grafické zpracování a rozvržení stránky. Vzhledem k tomu, že to načítání je opravdu děsně pomalý, tak by chtělo asi změnit i něco tam.

Sorry, ale tohle jsou stránky, ze kterých by si soudnej člověk nikdy nic neobjednal. To, že stránky nejsou ještě funkční, tam ani nemusíš psát. To jde vidět už od pohledu.

Logo je otřesný, a jeví se, že je i trochu nakřivo (možná optický klam).

Chápu, že je hrozně těžký přicházet s nápadama na přehledný design, ale ty tam máš obrovskej bílej obdélník a v něm černě napsaný slovo obchod. To si nepřipadám jako na webový stránce, ale spíš ve Wordu..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0