Autor Zpráva
GBM
Profil
Dobry den,

rad by som Vam predstavil stranku http://www.susedska-burza.sk/ kde mozete pridavat inzeraty, kupovat tovar a sluzby podla svojich potrieb. Verim, ze Vas nasa stranka zaujme.

Dakujem
Trejpa
Profil
GBM:
Tuctový vzhled, špatně čitelný nadpis, žádné inzeráty, žádný civilní kontakt, na stránce Podmienky Žiadny inzerát nebol nájdený…

Nebo nechceš Názor na stránku, ale pokoušíš se zde spammmovat?
juriad
Profil
Wow, ty ale mmmusíš být zoufalý, dát „hodnotit“ web bez jakéhokoli obsahu. Jen jestli ti nejde především o sehnání zájemců z řad zdejších diskuterů. Docela by mě zajímalo, kde jsi sehnal 126 fanoušků, když jsi jim ještě žádný obchod nemohl zprostředkovat.
Bubák
Profil
Říkám si, že obrázky u jednotlivých kategorií jsou divné, a ony mají nativní velikost 64×64px, ale velikost v CSS nastavenou na 50×50px.

Proč je většinou odkaz na podkategorii velkým písmenem, a někdy malým, třebas Spolucestovanie, Pobyty na horách, lyžovanie, Letenky ...

Myslím si, že i ve slovenštině se před výpustkem nedělá mezera.
Výpuslek se nedělá takto..., ale takto­…
Petr ZZZ
Profil
GBMe, co na tom chceš hodnotit? Design neurazí, ale ani nijak neupoutá. Z funkčního hlediska je web nefunkční, jen namátkou:
• Na heslo auto nenašel ani jeden inzerát, místo toho mi cpe reklamu na Kia Motors Austria a na špehování zdravotního stavu.
• Pod slovenským odkazem na Výhody registrácie je jen prázdná stránka s „československou“ URL susedska-burza.sk/info/vyhody-registrace.

Mimochodem, kolik těch inzertních webů provozuješ? (Nebo sis text o podvodných inzerátech „vypůjčil“?) (Kdy ho hodláš aspoň přeložit do slovenštiny?)



(Zrušil jsem volání moderace v #2 a #3; i přes pochybnosti ohledně motivace tazatele nevidím důvod, proč předložený web nehodnotit.)
GBM
Profil
Zdravim,

ano ide o tuctovy web. Skript som zakupil od Vasho spoluobcana z ceskej republiky tak preto bola ta cestina. Viac menej som v strankach novy tak preto. Ale dakujem za kazdy nazor.
lionel messi
Profil
GBM:
1. Uprav si validáciu formulára (na pridávanie inzerátov i registráciu). Prejde zjavne nevalidná e-mailová adresa (bez zavináča), meno obsahujúce iba číslice, nečíselná cena (ktorá sa potom vo výslednom inzeráte vôbec nezobrazí). Keď navyše predávam učebnicu od O'Reillyho alebo čokoľvek, kde potrebujem použiť apostrof, mám smolu, inzerát sa zahodí a presmeruje ma na hlavnú stránku. Apostrofy nie sú nepriatelia, len ich treba vhodne escapovať.
2. Vyhoď z patičky: „ Doba načítania webu: 59 ms“ — pre návštevníka nezaujímavý balast, aj tak si to bežný človek nedokáže odmerať.
3. Dátum pridania uvádzaj buď: „Dnes o 21:39“ alebo bez predložky, „v“ je čechizmus.
4. Pri výpise posledných inzerátov na hlavnej stránke majú všetky inzeráty naľavo žltú ikonku. Pouvažoval by som nad dvomi farbami — žltú by som nechal pre ponuky a trebárs zelenú by som priradil dopytom.
5. Písmená abecedy na hlavnej stránke by som mierne výraznejšie oddelil, medzery mi prídu trochu primalé.
6. Čo sa stalo so stránkou www.susedska-burza.sk/info/vyhody-registrace?
7. Font na tlačítkach „Pridať inzerát“, „Prihlásiť“ a „Hľadať“ sa mi veľmi nepáči.
8. Tlačítko „Hľadať“ sa márne usiluje o okrúhle rohy, bude to asi tým, že najnovšia Mozilla nezobrazuje rohy obrázku .png ako priehľadné (myslím konkrétne tvoj prípad, nie všeobecne).
GBM
Profil
Vau dakujem za super rady :) Tak takych ako ty je velmi malo. Vacsinou vsetci iba nadavaju, ze som nic prospesne nespravil a pod.

Este raz dik leo messi :)


pocuj leo ten e-mail ako upravim?
_es
Profil
GBM:
Skript som zakupil od Vasho spoluobcana z ceskej republiky
Takže chceš vlastne hodnotiť dielo niekoho iného - tvoj príspevok je k tomu skoro žiadny. Myslíš, že si zakúpil dobre? Zjavne beží v Česku a Slovensku veľa kópií toho istého „skriptu“. Prečo by mali inzerujúci a nakupujúci použiť práve tvoju?
GBM
Profil
Leo uz som na to prisiel :)

_es - preco by mali pouzit moju inzerciu? Pretoze chcem zvysit sance na uspech pri predaji alebo nakupe. Viem web som nahodil vcera tak urcite za tyzden ani za rok nedosiahnem to co ma bazos alebo bazar sk no ved uvidime nechajme to na ludi :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0