Autor Zpráva
Santino Corleone
Profil *
Docela dost jsem zapracoval ne designu, tak bx mš zajímalo, co si o tom myslíte. A mám jeden problém, kterej nemůžu vyřešit. V exploreru se mi vpravo i levo u prostředního sloupce objevujou dvě mezery. Ve FF a Opeře to je v klidu. Nevíte, jak to opravit.

Takže www.santino-corleone.com

Díky
sreklich
Profil *
pekne ale vsak mi tam vadi zlute pozadi byje do oci jinak pekne
Anonymní
Profil *
Moc mě nezaujaly, obsahově ani graficky.
Santino Corleone
Profil *
Jakou barvu pozadí byste teda navrhovali? Nějakou hodně tmavou?
stribny
Profil
Sice bych udělal to druhé menu někde jinde (třeba pod tím prvním), ale jinak to celkem ujde..
Huggi
Profil
mnourcit lepsi nez to predtim..jen bych vymenil to zadni pozadi na nkou tmavou..nemusi bejt cerna treba tmave sedou..treba zkusi i nakej slabej vzor.
barvu pisma bych taky trochu zmenil..ta zluta moc sviti..neb jinejjeji odstin..
+toho panaka vpravo bych nahradil nakou fotkou trosku v 'pohybu' tenhle tam porad stoji jak profesor u tabule :))
Santino Corleone
Profil *
No, abych ho rozhejbal, na to ještě nemám dovednosti. Ve flashi pracovat neumím.
Petr
Profil
Nazdar, kouknul jsem se na tvé internetové stránky. Trožku bych pozměnil pozadí ankety, ta černá barva je tam bomba do očí. Dal bych stejné barvy jako máš na stránce fotogalerie. A všechny pravé menu bych dal stejné barvy joko v levo. Jinak jiný námytek nemám.
Huggi
Profil
Santino Corleone ja nemyslel jako flsh..ale nakou fotku kde je trochu v pohybu(nestoji v pozoru :) )..pripadne tam menit fotku toho o kom je zrovna rec (jako podle toho na co kliknu)
Santino Corleone
Profil *
Aha, no já mám dost omezenej výběr fotek. Tohle je asi jediná fotka, kde je celá postava. Všechny moje fotky jsou v sekci fotogalerie, tak se můžeš kouknout.
A tu změnu podle toho, kde bych zrovna byl, to nevím. Ta fotka je tadm daná v css a nevím jak bych to dával na každou stránku jinak.
huggi
Profil *
treba zaroven se zmenou title pomoci php..
+myslim ze google najde fotek dost ne?
Santino Corleone
Profil *
No, php ještě neumím, ale brzy na tom zapracuju.
A skoro všechny fotky, co tam mám, jsem našel přes google. A nevim, jestli se mafiání zrovna rádi fotili.
Huggi
Profil
mno to asi nefotili :))
ta fce pro php neni tak slozita..newim jak vkladas texty toho hlavniho obsahu..pokud prez include je to zmeneni obrazku jen pripojeni dalsi fce k tomu :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0