Autor Zpráva
musicstudio
Profil
Kdo máte chuť a jste zvědaví, můžete se podívat na stránky zaměřené na skvělé programy od Magixu na zpracování hudby a videa. http://www.musicstudio.wz.cz. Uvítám případné vaše názory.
Dero
Profil
A proč bychom měli?
musicstudio
Profil
A proč neměli? Kdo nechce tak nemusí. Uvítám vaše názory.
Dero
Profil
Aha takhle! Ona to byla slušná žádost, nikoliv striktní požadavek. Omlouvám se, z původního příspěvku jsem to nepoznal.
musicstudio
Profil
No já se také omlouvám asi jsem to blbě formuloval. Zcela určitě to není myšleno jako striktní požedavek! A taky jsem to změnil, tak snad to bude teď již uspokojivěji formulováno.
wizard
Profil
Reaguju na musicstudio:
Ve Firefoxu se ten hlavní nadpis v rámci animavi ořezává a zase se vrací do původní podoby, to by asi neměl, že? Možná by bylo uplně nejlepší to animování zrušit, rozptyluje to.

Navíc jen pár postřehů:
1) <title>titulní strana</title>, titulek je podle mnohých ten nejdůležitější tag na stránce.
2) ta wz reklama nahoře není moc pěkná, dal bych dolů
3) Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024×768 pix. A co mám dělat, když nemám 1024 x 768px? Odejít?
4) vadí mi tam ty scrollbary, udělal bych to normálně dvousloupcově, ale to už je hodně subjektivní připomínka.
Anonymní
Profil *
Prosím Vás nemáte někdo web na stažení nějakýho programu na mixování hudby??
game
Profil *
Umite nekdo pracovat v soundforge programu????????????,
game
Profil *
Nebo nejakem jinem programu na orezavani melodie z pisnicky aby zustal jen hlas
Valach
Profil *
musicstudio:
Bliká ti to tam jako na diskotéce, taky by jsem odstranil tu tapetu v pozadí, protože to vypadá amatérsky a špatně se čte text. Možná by nebyla na škodu sytější barva a odstranit z nadpisu to žíhání.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0