Autor Zpráva
pnk911
Profil
Zdravím,

Budu rád za jakékoliv poznatky na vylepšení / kritiku internetového obchodu s vínem www.evinice.cz
Na webu se samozřejmě neustále pracuje, jak co se týče maličkostí, sortimentu tak hlavně originálního obsahu.
Každou kritiku případně nápad na vylepšení je vítán ! :) díky
Taurus
Profil
Na první pohled docela pěkné, ale asi moc ponuré a bez nějakého většího nápadu. Asi to moc neurazí. Pěkná klasická kombinace hnědá–červená se mi zdá lepší.

Není zvýrazněná aktivní položka v hlavním menu a v menu s nabídkou vín (kde je špatně kontrastní hover). Nechápu zelenou položku v hl. menu. Hodnocení je zbytečně zdlouhavé, běžně jde na jedno kliknutí. V selectu chybí posuvník, to je taky dost podstatná věc. Mapa webu není strukturovaná a odkaz na ni nejde skoro vidět. Chybí mi absence hoverů.

Vlezl jsem do www.evinice.cz/sekt-sumiva-vina a tam ty selecty jsou takové divné, neintuitivní, cosi tam musím potvrzovat, nevyznám se v nich. Musím každopádně moc přemýšlet a to je špatně.

www.evinice.cz/o-vine zase bez struktury, prostě naplácané pod sebou jakési odkazy, které jednou pojednávají o víně, pak najednou bez zmínky nabídka jednotl. vín. Přijde mi to takové odfláklé.

www.evinice.cz/o-vine/americka-vina-a-vinarstvi zvyš line-height, možná trochu i písmo – nedá se to číst.
mimochodec
Profil
Proč je ten hover v menu udělaný tak, že se ten text nedá přečíst?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0