Autor Zpráva
ssboard
Profil *
Ohodnotte prosim moje stranky www.ssboard.wz.cz o skateboardu a snowboardu.
Meldo
Tak bude toho trošku viacej. (inak aj ja som ešte nedávno jazdil na sk8e. a možno ešte budem. na snb ešte stále. OT.)

1:Logo ako vstupná obrazovka nieje najšťastnejšie riešenie.
2: v menu sa ti pri prejdení myškou zobrazí nový obrázok. aby si predišiel čakaniu na natiahnutie obrázku v momente prejdenia myšou použi niečo takéto: obr1 = new Image(); obr1.src="obr1_janko.jpg";
3: Prepáč ale design je naozaj hrozný. Všetko to pôsobí hrozne rozhádzané. Časť počítadlo nieje rovnako široká ako podním ankety. Ankety niesú rovnako vysoké ako nadnimi počítadlo, ani vedľa obsah.
4: Celé je to robené iframe co je podla mna velmi zlé. Neuznávam to.(ale to je len osobný názor.),
5: trosku OT. v sekcii partia meno Ra*ek Mü**er - tie jeho stravovacie náviky úplne zodpovedajú jeho veku. Tiež som taký bol. Ale povedz mu, že sa mu hrozne pokazia zuby. :-)
6: Určite nepoužívaj písmo Times New Roman - veľmi zle sa číta na monitore. Hlavne pri dlhšom texte. Použi: Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif, alebo Arial, Helvetica, sans-serif.
7: nefunguje sekcia foto
8: slov ako sk8 a snb je tam príliš veľa (aj na mna aj napriek tomu že to mám rád.)
9: kód nehodnotím.
Meldo
10: používaj prosím jeden jazyk. Viem že si myslíš že je to cooool keď je stránka česko-anglická ale v skutočnosti to tak nieje. Nemu je dvojjazyčné a anketa takisto.
11: Pužívaj diakritiku. Vid. pocitadlo.
pashkokanhimbizila
teda působí to na mě jak nakreslený v malování =)
ssboard
Profil *
"Prepáč ale design je naozaj hrozný" tomuhle nerozumim ja nejsem moc dobry ve slovenštině (nic ve zlem) akorat si to nedokažu prelozit, ale kdyz se podivam na dalsi vetu je mi to jasne ale newim co je zde rozhazene.
wizard
V hlavním "okně" je na pozadí použitá nestejná barva jako kolem a je to vidět.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0