Autor Zpráva
sukyn
Profil
Ohodnotte prosím web na klempířské a pokrývačské práce.Za kritiku děkuji
http://www.kralstrech.cz
Tomáš123
Profil
sukyn:
1.) Menu nepasuje ku okoliu. Všetko je sivé iba jeden pásik v strede čierny...
2.) Prečo slúži jeden obsah pre menu i postranný panel súčasne?
3.) V sekcii kontakt by bolo vhodné pridať odsadenie medzi jednotlivými položkami kontaktného formulára.
4.) Vyzeralo by krajšie, keby sa pri nájdení myškou rozsvietili obrázky odkazujúce na sociálne siete a youtube...
5.) Do obsahovej časti by som pridal väčšie vnútorné odsadenie...
6.) Obrázok na pozadí by sa mal horizontálne opakovať.
7.) V mobilnej verzii sú dve rovnaké navigácie nanič.

Inak na mňa web žiadnym zázračným dizajnom nezapôsobil. Celkovo je taký neutrálny až nezaujímavý.
lionel messi
Profil
sukyn:
1. Neviem, či je najlepší nápad písať celý titulok VERZÁLKAMI (a „Domů“ nepridáva titulku žiadnu hodnotu, iba balast).
2. Logo v hlavičke by mohlo byť klikacie.
3. Taktiež by som spravil zvýraznenie aktívnej (práve navštívenej) položky horného menu, uľahčilo by to orientáciu, obzvlášť, keď bočné menu podobné zvýraznenie má.
4. Prečo nemajú ikonky sociálnych sietí nejaký slušivý hover efekt? Navyše netuším, aký je význam odkazovať na hlavné stránky sietí a nie na vlastnú fanúšikovskú stránku.
5. Na hl. stránke máš v titulku 2× „Lukáš Král“.
6. Prechod medzi JS animáciami sa mi veľmi nepáči, menej je niekedy viac, raz efekt vlniacich sa kruhov
7. V sekcii www.kralstrech.cz/index.php/nezavazna-poptavka de facto nič nie je, nebolo by vhodnejšie najprv vytvoriť rozumný obsah a až potom na stránku odkazovať?
8. Fotogaléria je riešená trochu nešťastne. Otvorím si ukážku práce pre AAA Auto, kliknem na prvý obrázok, chcem vidieť druhý, musím sa vrátiť v histórii a kliknúť na druhý atď. Vedel by som si to predstaviť skôr formou
javascriptu, napr. Lightbox ponúka hotové riešenie (stačí pohľadať).
9. Vo výsledkoch vyhľadávania sa mi vypíše ako kategória anglické „Uncategorised“, bolo by vhodné preložiť, prípadne nastaviť, aby nezaradené texty túto položku nezobrazovali.
10. Občas musím chvíľu uvažovať, či niektorý text je odkazom alebo nie. Napríklad v ľavom menu ukážka referencií — tá by mohla byť klikacia, ale v skutočnosti nie je.
11. Zvážil by som mierne zvýšenie riadkovania.
12. V niektorých sekciách máš medzi divom s kratším textom a patičkou „luft“, veľmi pekne to nevyzerá.
13. V časti Reference v bočnom menu sa ten červený hover efekt položiek na tmavošedom pozadí veľmi zle číta.
sukyn
Profil
Díky za postřehy a názory,Víc hlav-víc ví
Davex
Profil
sukyn:
Chybí tam ze zákona povinné údaje.

Nějak jsem nepochopil ten copyright. To je přivlastnění té šablony a obsahu? Trochu bych čekal, že autorská práva na design má někdo jiný, a když si někdo nechá vyrobit web, tak vlastnická práva obsahu by měla přejít na něj.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0