Autor Zpráva
Meldo
Profil
Poprosím o komplexné zhodnotenie stránky. Zatial iba index. Hodnotťe prosím design, kód, použitelnosť a môžete skúsiť aj môj poskus o SEO na slovné spojenie "realitná kancelária".
Viem o dvoch chybách ktoré mi prosím nepripomínajte(jedine ak ich viete odstrániť, lebo ja zatiaľ nie - stránka nieje centrovaná [margin:auto; nejde], hover v menu.)

www.rkremat.sk/02

dik.
Huggi
Profil
docela pekny :)

+cely to zabal do jeste jednoho divu a tomu dej margin: 0 auto; + kdyztak jeste sirku.. a melo by to bejt vycentrovany..
Meldo
Profil
Huggi

docela pekny :)
dik.

+cely to zabal do jeste jednoho divu a tomu dej margin: 0 auto; + kdyztak jeste sirku.. a melo by to bejt vycentrovany..

nefunguje :-<, porad nieco ine.
Huggi
Profil
nece se mi moc zkoumat cely css..
tomu obalovymu divu zkus jeste dat position:relative;..
Meldo
Profil
Huggi
odsunulo sa to asi o 5px zhora a zlava. inak nic.

v tom css mam vsetky prvky absolutne napozicovane.
wizard
Profil
Reaguji na Meldo:
Ve Firefoxu se menu sice rozbalí, ale už se bohužel nevrátí do své původní podoby, to je pro Géčka obvyklé. Už jsem tu to téma jednou zakládel, ale nikdo mi moc relevantně neodpověděl. Zřejmě to bude chtít napsat v JS ještě nějakou funkci, která při OnMouseOveru na něco, schová vše ostatní.

Jinak design je přehledný, jednoduchý. Líbí se mi hlavička.
wizard
Profil
Zde už se to řešilo: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=9838&forum =5&page=-1
Meldo
Profil
wizard
aku mas verziu? Ja mam 1.0 a mne sa zatvara aj vo Firefoxe?
Huggi
Profil
Meldo mnoprave..jestli by nebylo lepsi je pozicovat pomoci float ty zakladni divy a tepr ty slozitejsi pomoci position..kdyz bys to potom cely obalil a dal margin: 0 auto; melo by to jit..aspon me to tak vzdycky fungovalo :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0